Krása keyboard_arrow_right Vlasy a styling keyboard_arrow_right Oslňte v novém účesu. In budou ty z ..

Obrázek příspěvku: Oslňte v novém účesu. In budou ty z divokého západu

Oslňte v novém účesu. In budou ty z divokého západu

person access_time28. may 2019 chat_bubble_outline0 komentářů remove_red_eye192 shlédnutí

Připadá vám, že váš účes už je nějakou tu dobu stále stejný – fádní? Zbystřete. Našli jsme 3 super účesy pro polodlouhé a dlouhé vlasy, které zaženou nudu.

Před tím, než začnete účesy vytvářet zapracujte na co největší nadýchanosti svého úpčesu. Ideální je natočit vlasy na velké natáčky, v předklonu je našechrat, lehce natupírovat a nalakovat.

Rustikální

V tomto rustikálním a přesto uhlazeném účesu najdeme nadýchané okraje i spletité asymetrické techniky zaplétání copů pro jemný a obnošený nádech hraničářské oblasti.

Přední efekt

Tento vzdušný a lehký účes přináší vlny jemných lehkých odstínů převzatých z dokonalé modři oblohy Divokého západu a jejích odlesků.

Neupraveně

Rozcuchané, zatočené a svázané vlasy: Tento venkovský, neupravený účes si pohrává s častými drsnými a rozpadlými texturami Divokého západu.

Foto: Matrix

Podobné články

Pravá Pařížanka: Tyhle večerní účesy vás chytnou

personRedakce access_time28. may 2019 remove_red_eye202 bookmarkVlasy a styling

Přemýšlíte o účesu, který by vám dodal na eleganci, noblese a zároveň podrthnul váš něžný look? Zkuste to jako Francouzky. Našli jsme objemné skvosty, které si vás získají neotřelostí. Při vytváření se neobejdete bez tupírovacího hřebenu, objemového spreje, laku na ..

Vlasy bez objemu? A fakt jste zkusila všechno?

personRedakce access_time28. may 2019 remove_red_eye195 bookmarkVlasy a styling

Příroda k vám nebyla příliš štědrá a nadělila vám vlasy bez objemu, se kterými jen tak nějaký účes nevytvoříte? Jděte na to prostě jen líp! Základem úspěchu je správný střih vlasů. Jste-li majitelkou velmi jemných vlasů, počítejte s tím, že nebudete moci příliš ..

Stylová zápletka: Copy, jak je ještě neznáte

personRedakce access_time28. may 2019 remove_red_eye113 bookmarkVlasy a styling

Klasický cop, rozvolněný rybí i přidávaný spletený v patce. To už tady všechno bylo! Teď nastupují zcela noví kandidáti. A svou efektivitou míří opravdu vysoko. Mladistvou módu copů si zamilovaly tisíce žen po celém světě. Proto jsou různé stylové pletence stále ..

Nebaví váš hnědá? Buďte „blur“!

personRedakce access_time28. may 2019 remove_red_eye128 bookmarkVlasy a styling

Upusťte od nudné jednolité barvy a dodejte svému účesu jarní drive. Pomocí nové techniky tónování získají vlasy pohyb a nekonečný lesk. Jmenuje se blur a je jednoznačnou volbou, jestli hledáte účes, který vás opravdu bude bavit. Tajemství jeho přitažlivosti tkví v ..

Vyzkoušeli jsme: Dlouhovláskou za pár minut

personRedakce access_time28. may 2019 remove_red_eye129 bookmarkNezařazené

Patříte mezi ty, kterým příroda nenadělila dlouhé, husté vlasy a pohráváte si s myšlenkou, že byste si je nechala prodloužit? Než si poškodíte vlasy některou z prodlužovacích metod, vyzkoušejte si připínací clipy. Jsou nejšetrnější a nasazení zvládnete opravdu za pár ..

0 komentářů

comment Žádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.