Zaujalo nás keyboard_arrow_right Zajímavosti keyboard_arrow_rightUdržte si status studenta. přihlaste se na ..

Obrázek příspěvku: Udržte si status studenta. přihlaste se na pomaturitní studium!

Udržte si status studenta. přihlaste se na pomaturitní studium!

personaccess_time09.červen 2019chat_bubble_outline1 komentářůremove_red_eye718 shlédnutí

Nedostala jste se na vysokou školu? Chcete si ještě rok udržet status studenta a vzdělávat se? Přihlaste se na pomaturitní studium do jazykové školy. Jedná se o jednoletou výuku anglického jazyka, během níž můžete prohloubit své znalosti v anglickém jazyce a také se připravit na složení mezinárodně uznávaných cambridgeských zkoušek. V dnešním článku se na pomaturitní studium podíváme podrobněji.

Pomaturitní studium anglického jazyka je upraveno ve vyhlášce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy č. 322/2005 SbPomaturitní studium Ostrava probíhá každý týden ve dvaceti vyučovacích hodinách. Školní rok trvá od září 2013 do června 2014, jak to znáte ze středních škol. Pomaturitní studium Ostrava je v portfoliu služeb jazykové školy Pygmalion, která má svou pobočku nejen v Ostravě, ale také Třinci a Českém Těšíně.

Aby byla výuka efektivní a studenti se něco naučili, bývá ve skupině maximálně 18 studentů. Cílem lektorů je zlepšit komunikativní úroveň všech studentů. Naučíte se tedy mluvit anglicky a nebát se komunikovat s lidmi v tomto jazyce. Není to nic těžkého. Nestyďte se, protože komunikaci v anglickém jazyce potom uplatníte v praxi, ať už v pracovním či osobním životě.

mezinárodní zkouška fce

Jestliže budete v anglickém jazyce opravdu dobrá, můžete složit mezinárodně uznávanou zkoušku FCE, která je uznávána hlavně v oblasti průmyslu a obchodu. Jedná se o nejrozšířenější cambridgeskou jazykovou zkoušku, která označuje, že jste v angličtině na vyšší středně pokročilé úrovni.

Pomaturitní studium Ostrava stojí 18 890 Kč, přičemž součástí této ceny je také nevratné zápisné ve výši 1 000 Kč. Jestliže nemáte dostatek peněžních prostředků na zaplacení pomaturitního studia, existují různé studentské půjčky, které vám dají možnost studovat.

Jazyková škola Pygmalion má bohaté portfolio služeb, ve kterém najdete také jazykové kurzy v jiných jazycích, například španělštiny, italštiny, polštiny či ruštiny. Také je v nabídce čeština pro cizince, kterou ocení zejména cizinci, jež se chtějí tento jazyk učit, nebo chtějí v České republice zůstat na delší dobu.

folder_openPřiřazené štítky

1 komentáře

  1. 09.červen 2019Ladislava napsal

    Já se taky na vysokou školu nedostala za mých mladých let, dnes už je však pozdě 😃

    replyOdpovědět na komentář

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

7 věcí, které dělají šťastné ženy: Vyzkoušejte je!

personRedakceremove_red_eye506bookmarkPsycho

Přinášíme vám účinné triky, které vás napumpují štěstím a přiučí vás brát svět s nadhledem! Myslíte si, že k tomu, abyste byla šťastná, potřebujete mít život bez jediné chybičky? Ale kdepak! Dělejte to, co vás baví Zcela jste propadla psaní, kosmetice nebo vaření? ..

Top 10 Nejúčinnějších sportů na hubnutí

personMarián Krouželremove_red_eye524bookmarkSilueta

Nestíháte? Žijete v poklusu a volný čas máte přesně vymezený? Nechcete ale maskovat rostoucí bříško nebo větší zadeček a hodláte s tím něco udělat? Jestli toužíte být sami se sebou spokojeni, zvolte si sport takový, který vás bude nejen bavit, ale přinese vám i ..

Inspirováno celebritami: Májové líčení

personRadka Eliáškováremove_red_eye336bookmarkKosmetika & Make-up

Byl pozdní večer, první máj, večerní máj byl lásky čas. Taky se tak těšíte na tento den? První máj přímo vybízí ke speciálnímu líčení. Motto toho dne je: elegantnost, koketnost a půvab. Inspirujte se celebritami a buďte v tento výjimečný den jako princezna! Buďte hravá, ..

V hlavní roli vejce

personRadka Eliáškováremove_red_eye327bookmarkSkrytá kategorie

Vejce, jak je obecně známo, je počátečním vývojovým stadiem mnoha druhů živočichů (ptáků, plazů, ryb a obojživelníků). Vzniká v těle samice, která ho pak klade do vhodného prostředí, kde se vyvíjí samostatně až do vylíhnutí mláděte. Velikost vejce se liší podle ..

S prstenem na ruce nebo na psí knížku?

personRedakceremove_red_eye463bookmarkVztahy

Hodně z nás zastává názor, že svatba je dnes pouze přežitek z dob dávno minulých, a tak preferujeme život na psí knížku. Počet uzavřených sňatků totiž rok od roku klesá. Proč? Příčin tohoto trendu může být hned několik. Například budování kariéry, cestování či ..

Překvapující zjištění – studenti během studia pracují

personRadka Eliáškováremove_red_eye315languagefinancevbezpeci.cz

Pro mnohé politiky, kteří si zvykli na stotisícové platy a nákupy bytů za desítky milionů, je velkým překvapením, že student pracuje a nevěnuje se škole. Pro studenta je to také nemilá záležitost, že rodiče tolik nemají a nemůže pařit a studovat zároveň. Že musí do ..

Masové vzdělání likviduje znalosti

personRadka Eliáškováremove_red_eye288languageefektivnepodnikat.cz

Jak přibývá absolventů vysokých škol a populace se stává stále více „vzdělaná“, zjišťují průzkumy, že nejvyšší forma vzdělání přináší pokles jeho úrovně. Toto „překvapující“ zjištění ale není zas taková bomba, jak by se dalo předpokládat. Je jen odrazem ..

Stát se číšníkem je těžší než obchodníkem s nemovitostmi

personRadka Eliáškováremove_red_eye331languageefektivnepodnikat.cz

Obchodovat s nemovitostmi může v podstatě každý. Dokonce může každý na živnostemském úřadu cokoliv zprostředkovávat, třeba prodej aut, nábytku nebo potravin. Ale běda pokud se rozhodne otevřít si svoji hospůdku, kavárnu nebo bar. Číšník je řemeslo a stát zřejmě ..

Podnikání studentů

personRadka Eliáškováremove_red_eye400languagezenapodnikatelka.cz

Právní rámec podnikání stanoví, že v okamžiku nabytí 18 let si můžeme začít vydělávat jako osoba samostatně činná (OSVČ) a de facto tak zahájit naše podnikání. Samotná příprava a úřadování (deadliny) probíhá v případě studenta úplně stejně jako u ostatních ..

Studovat v zahraničí – ano či ne

personRadka Eliáškováremove_red_eye652languagedrsnarealita.cz

Mnoho studentů se odváží pouze požádat o Erasmus a vydat se předzajištěný do zahraničí. Přitom možností vycestovat, studovat a naučit se třeba cizí jazyk, je mnoho. Když jsme dříve obdivovali a třeba i nechápali cizí studenty u nás, zůstala zřejmě tato tradice tak trochu ..