Články a videa v sekci Krása keyboard_arrow_right Vlasy a styling

Pravá Pařížanka: Tyhle večerní účesy vás chytnou

access_time28. may 2019remove_red_eye147chat_bubble_outline0

Přemýšlíte o účesu, který by vám dodal na eleganci, noblese a zároveň podrthnul váš něžný look? Zkuste to jako Francouzky. Našli jsme objemné skvosty, které si vás získají neotřelostí. Při vytváření se neobejdete bez tupírovacího hřebenu, objemového spreje, laku na vlasy, uhlazující ..

Oslňte v novém účesu. In budou ty z divokého západu

access_time28. may 2019remove_red_eye144chat_bubble_outline0

Připadá vám, že váš účes už je nějakou tu dobu stále stejný – fádní? Zbystřete. Našli jsme 3 super účesy pro polodlouhé a dlouhé vlasy, které zaženou nudu. Před tím, než začnete účesy vytvářet zapracujte na co největší nadýchanosti svého úpčesu. Ideální je natočit vlasy na ..

Vlasy bez objemu? A fakt jste zkusila všechno?

access_time28. may 2019remove_red_eye140chat_bubble_outline0

Příroda k vám nebyla příliš štědrá a nadělila vám vlasy bez objemu, se kterými jen tak nějaký účes nevytvoříte? Jděte na to prostě jen líp! Základem úspěchu je správný střih vlasů. Jste-li majitelkou velmi jemných vlasů, počítejte s tím, že nebudete moci příliš experimentovat. ..

Chraňte vlasy před vysušením – pečujte o ně oleji!

access_time28. may 2019remove_red_eye110chat_bubble_outline0

Že se obáváte toho, že budou zplihlé, těžké a mastné? Nemusíte! Nové receptury umožňují rovnoměrné nanášení a okamžité vstřebávání. Pečující látky tak mohou ihned začít působit, a proto vlasy vůbec nezatěžují. Špičkové vlasové přípravky vesměs pracují s mikroskopickými ..

Proměňte se v twist girl! Tyhle copy letí.

access_time28. may 2019remove_red_eye78chat_bubble_outline0

Není to ani tolik let, co by vás nenapadlo zaplést cop jinam, než „na doma“. Teď jsou twisty dominantou módních přehlídek a září ve všech možných obměnách. Jaké letos stojí za to se naučit? Podívejte se! Rozvolněné copy, které lemují kontury vašeho obličeje, vás letos rozhodně neminou ..

Nebaví váš hnědá? Buďte „blur“!

access_time28. may 2019remove_red_eye97chat_bubble_outline0

Upusťte od nudné jednolité barvy a dodejte svému účesu jarní drive. Pomocí nové techniky tónování získají vlasy pohyb a nekonečný lesk. Jmenuje se blur a je jednoznačnou volbou, jestli hledáte účes, který vás opravdu bude bavit. Tajemství jeho přitažlivosti tkví v prolínání několika ..

Jak mít hřívu z plakátu? Stačí prý pár kapek vaší krve!

access_time28. may 2019remove_red_eye67chat_bubble_outline0

Každý den ztratíme zhruba stovku vlasů. Pokud jich ale na kartáči zůstávají chomáče, je třeba pátrat po příčině. Tou nejčastější jsou genetické dispozice, hormonální nerovnováha, špatná výživa, nemoci nebo dlouhodobý stres. Co s tím? Nová nadějná metoda v léčbě nadměrné ztráty ..

Vytvořte si wet look podle Evy Green

access_time28. may 2019remove_red_eye74chat_bubble_outline0

Hledáte neotřelý a efektivní účes na večírek? Inspirujte se u jedné z nejkrásnějších Bond girls a překvapte éterickým wet lookem. Eva Green disponuje neuvěřitelně ženskou a magnetickou přitažlivostí. Je jednou z nejtalentovanějších hereček současnosti. Taky má vynikající cit pro trendy ..

Chcete mít vlasy lesklé jako z reklamy? Nic není nemožné.

access_time28. may 2019remove_red_eye96chat_bubble_outline0

Také tiše závidíte dechberoucí lesk pokaždé, když vidíte modelky pohazující loknami v reklamách? A víte, že dosáhnout shine efektu není zas tak složité? Stačí vlasům dodat dobrou výživu, vybrat pro ně vhodnou péči a pomoci si přípravky, které účes rozsvítí! Už naše babičky toužily ..

Nakrucujte se s žehličkou jako celebrity

access_time28. may 2019remove_red_eye55chat_bubble_outline0

Chcete nosit vlny jako má třeba Blake Lively nebo Gisele Bündchen? Zkuste je vytvořit s žehličkou na vlasy. Kulma vám vytvoří spíše lokýnky. Žehlička pramen natočí méně a o to více mu zase přidá na objemu. Navíc natáčení na žehličku vlasy vizuálně tolik nezkracuje. Natáčíte totiž třeba ..

Stylová zápletka: Copy, jak je ještě neznáte

access_time28. may 2019remove_red_eye67chat_bubble_outline0

Klasický cop, rozvolněný rybí i přidávaný spletený v patce. To už tady všechno bylo! Teď nastupují zcela noví kandidáti. A svou efektivitou míří opravdu vysoko. Mladistvou módu copů si zamilovaly tisíce žen po celém světě. Proto jsou různé stylové pletence stále aktuálním tématem. Nové ..

Sázka na přirozenost: Představujeme nové odstíny blond

access_time28. may 2019remove_red_eye52chat_bubble_outline0

Éra platinových dlouhovlásek alá Pravá Blondýnka už je v nenávratnu. Blond odstíny nabírají nový rozměr. Každý z nich je jedinečný a jiný, ale všechny jsou fatálně přitažlivé. Nic nevypadá rozporuplněji, než krepaté a nepřirozeně odbarvené vlasy. Důležité je si uvědomit, že ..