Krása keyboard_arrow_right Tipy, které vám do léta zvětší prsa

Obrázek příspěvku: Tipy, které vám do léta zvětší prsa

Tipy, které vám do léta zvětší prsa

personaccess_time28. may 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye37 shlédnutí

Gravitační zákon působí na všechno – prsa nevyjímaje. Nemusíte ale hned přemýšlet o zákroku plastického chirurga… 

Prsa jsou sice tím nejčastějším důvodem, který vede ženy do ordinací plastických chirurgů, ale nač tak velký zásah do organismu, který s sebou nese rizika, rekonvalescenci a finanční výdaje, když třeba ještě není pozdě na zachraňovací manévry?

Změňte antikoncepci

Správná volba hormonální antikoncepce vám vykouzlí i pevnější dekolt. O té, která bude vhodná právě pro vás, se poraďte s gynekologem.

Zpevňujte

O pleť se staráte dobře? A co váš dekolt? Vždyť i ten potřebuje péči – dokonce i velmi podobné látky, jako pleť. Vitamíny, které ochrání před volnými radikály, kolagen a hydratační složky. 

Otužujte

Silný proud vody ze sprchy prokrví pokožku a nastartuje v ní všechny „hodné“ procesy. Studenou vodou podpoříte také elasticitu pokožky.

Cvičte

Na prsa existuje i řada posilovacích cviků. Asi nejúčinnějším z nich je stlačování balonku, který oběma rukama uchopíte v úrovni prsou. Dlaněmi pak stačí tlačit proti sobě, setrvat 10 sekund a povolit. Dobrá pomůcka je cvik opakovat například každou reklamu při večerním sledování televize.

Nechte si nasadit speciální aplikátory

Existuje také digitální zpevnění a modelace poprsí bez skalpelu Vacustim. Provádí se v klidu na lůžku speciálními prsními aplikátory.  V těch probíhá pulzující podtlak vyvolávající zpevňování ochablého pojiva a prsou, čímž se podpoří jeho nová tvorba.Do poprsí se dostává více kyslíku a živin. Následný kladný tlak zajišťuje odtok krve a lymfy se zplodinami a odvod nadbytečné tekutiny.

A v neposlední řadě nezapomínejte ani na zázračnou push up podprsenku s gelovým vypodložením ve spodní části prsou.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentáře

    Vložit komentář

    info_outline

    Nepublikujte SPAM!

    Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.