Žena, která ví keyboard_arrow_right Nezařazené keyboard_arrow_right Jak v davu poznat debila?

Obrázek příspěvku: Jak v davu poznat debila?

Jak v davu poznat debila?

person access_time29.květen 2019 chat_bubble_outline0 komentářů remove_red_eye282 shlédnutí

Některé muže nemusíte podrobovat dlouhému prozkoumávání. Prozradí se sami. Pakliže muž vykazuje některý z následujících znaků, raději se k němu ani nepřibližujte na vzdálenost kratší 5ti metrů a utečte dřív, než vás tím nejtrapnějším způsobem na světě pozve na skleničku.

1) Ve chvíli, kdy vás zahlédne, okamžitě rádoby nenápadně zvýší hlas – to aby vám neuniklo něco z jeho super zajímavého života.

2) Pravděpodobně přihodí i historku s autem přičemž nezapomene několikrát důrazně zopakovat, že se jedná o Mercedes – nejspíš 20 let starý a ohnilý Merdeces.

3) O svém starém autě bude mluvit jako o káře, přičemž bude jeho stav omlouvat tím, že miluje stará auta – přece není blb a nepřizná, že na lepší nemá.

4) Nosí outdoorové oblečení mimo sportovní aktivity – outdoorové triko má výhradně zastrčené do kalhot.

5) Na noze má Crocsky v kontrastní barvě, než jsou jeho ponožky – to aby vynikl.

6) Neustále má (blbé a nevhodné) sexuální narážky – to, aby ukázal, že sex s ním bude hoooodně pestrý.

7) Pokouší se říkat vtip a už v jeho polovině je smíchy zkroucený, jak paragraf – vtip není vtipný, i když to asi není třeba ani dodávat…

8) Zvyšuje svou pracovní pozici a má potřebu o ní neustále mluvit – spolehněte se, že až bude říkat, kdy a jakým způsobem někoho „zprcal“, bude on tím, kdo prcán byl svým nadřízeným, kterému už roky závidí.

9) Hodně nahlas se směje – a také hodně blbě.

10) Dělá, že na vás nekouká –  civí vám na prsa a na zadek.

11) Machruje a ošívá se – přečetl si totiž, že ženy mají rády pohodáře.

12) Zná 12 druhů gelů na vlasy – používá ten nejlevnější a používá ho hojně.

13) Snaží se ukázat svou autoritu – pravděpodobně si jako oběť vybere 15ti letou brigádnici, která mu o milimetr nedotočila pivo.

14) Najednou začne mluvit hrubým hlasem – asi aby ukázal ochranářské pudy.

15) U nohy má igelitku – pravděpodobně už několik let tu stejnou.

Žena, která ví: Jana

0 komentářů

comment Žádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak poznat, že se jedná o přírodní kosmetiku?

personRedakce remove_red_eye240 bookmarkKosmetika & Make-up

V současné době jsou velmi oblíbené přírodní produkty, což výrobci dobře vědí. Na trhu se objevuje přírodní kosmetika, která láká spoustu žen na její blahodárné účinky. Ale objevují se také prodejci, kteří sice nabízí přírodní kosmetiku, ale přitom tato kosmetika ..

Jak najít "toho pravého"?

personMarián Kroužel remove_red_eye77 bookmarkVztahy

Tohle je otázka, kterou jsem sama sobě kladla hodně dlouho. Od té doby, co jsem začala v pubertě chodit na rande jsem doufala, že každý z těch chlapců bude „tím pravým“. I když mi bylo třeba jen šestnáct. Moje rané vztahy ale nebyly úplně šťastné, často jsme si nakonec ..

Tetování v kulturách – Polynésie a Nový Zéland

personRadka Eliášková remove_red_eye37 bookmarkZajímavosti

Není asi známější kultury v oblasti tetování, než kultura Polynésie a Nového Zélandu, jejíž slovo tatau dalo za vznik slovu tattoo a to našemu slovu tetování. Toto slovo objevili evropští námořníci a z jihu ho přivezli k nám. Tak začala ona slavná éra ještě slavnější ..

Jak přestat kouřit levně

personRedakce remove_red_eye196 bookmarkNezařazené

Definitivně skončit s kouřením může být někdy finančně náročnější, než kouření samotné. Ony totiž všechny ty náplasti, prášky, elektronické cigarety a příručky taky nejsou zadarmo. Jak přestat kouřit rychle, levně a napořád? Nechte si poradit odborníky.Existuje ..

Módní návrhářství a vše, co byste o této práci chtěli vědět

personMarián Kroužel remove_red_eye124 bookmarkNezařazené

Je vaším snem stát se módním návrhářem či návrhářkou? Chcete pracovat a orientovat se ve světě módy? Módní návrhářství je velice široká oblast, která stále hledá nové talenty. Lidi, kteří to odvětví oživí svými nápady a dodají této práci, která je pro většinu ..

Jak se rychle zamilovat

personRedakce remove_red_eye55 languagenejky.cz

Co byste řekli, kdyby existoval jednoduchý způsob, jak poznat někoho nebo se dokonce i zamilovat během několika minut? S jistotou řeknete , „Určitě ANO!“Žijeme v dynamickém a rychle se měnícím světě, kde všechno kolem nás je v neustálém pohybu. V dnešní uspěchané době se ..

Co si odnášíme z dětství

personRadka Eliášková remove_red_eye2 languagekrasnazdrava.cz

Dětství by mělo být nejšťastnějším obdobím v životě člověka. Lidé se ve vzpomínkách stále vracejí ke svému bezstarostnému životu. Ne každému se ale poštěstí narodit se do fungující rodiny, od které se šťastné dětství odvíjí. Působení vnějšího okolí má na ..

Doktore, proc ma moje dite bolesti usi?

personRadka Eliášková remove_red_eye0 languagekrasnazdrava.cz

Co je zanet stredniho ucha, nebo-li otitida? Otitida znaci zanet stredniho ucha. Vznika jako dusledek infekce stredniho ucha. Muze se vyskytnoutv obou usich najednou. Je to nejcastejsi diagnoza u deti pri navsteve lekare kvuli onemocneni. Jetez nejcastejsi pricinou poruchy sluchu v detskem veku. I ..

Jak vás (ne)má požádat o ruku…

personRadka Eliášková remove_red_eye2 languagekrasnazdrava.cz

Fotbalové stadiony jásají a těší se na rozhodující zápas svého týmu. V nestřežený okamžik se na velkoplošné obrazovce promítnou obličeje dvou lidí, z nichž jeden pokleká a žádá svou lásku veřejně o ruku. Ona vyslovuje své „ano“ a stadiony jdou do varu. Béčkový ..

Jak se vidíte vy

personRadka Eliášková remove_red_eye3 languagekrasnazdrava.cz

Tu zkoušku nemůžu dát“, „zase jsem přibrala, viď?“, „nejsem pro Tebe dost dobrá!“, takové a podobné věty často slýchá partner? Vidíte se skutečně tak, jak mu popisujete, nebo se úmyslně na oko podceňujete ještě více než ve skutečnosti, aby Vás okolí utvrzovalo v ..