Žena, která ví keyboard_arrow_right Nezařazené keyboard_arrow_rightJak v davu poznat debila?

Obrázek příspěvku: Jak v davu poznat debila?

Jak v davu poznat debila?

personaccess_time29.květen 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye627 shlédnutí

Některé muže nemusíte podrobovat dlouhému prozkoumávání. Prozradí se sami. Pakliže muž vykazuje některý z následujících znaků, raději se k němu ani nepřibližujte na vzdálenost kratší 5ti metrů a utečte dřív, než vás tím nejtrapnějším způsobem na světě pozve na skleničku.

1) Ve chvíli, kdy vás zahlédne, okamžitě rádoby nenápadně zvýší hlas – to aby vám neuniklo něco z jeho super zajímavého života.

2) Pravděpodobně přihodí i historku s autem přičemž nezapomene několikrát důrazně zopakovat, že se jedná o Mercedes – nejspíš 20 let starý a ohnilý Merdeces.

3) O svém starém autě bude mluvit jako o káře, přičemž bude jeho stav omlouvat tím, že miluje stará auta – přece není blb a nepřizná, že na lepší nemá.

4) Nosí outdoorové oblečení mimo sportovní aktivity – outdoorové triko má výhradně zastrčené do kalhot.

5) Na noze má Crocsky v kontrastní barvě, než jsou jeho ponožky – to aby vynikl.

6) Neustále má (blbé a nevhodné) sexuální narážky – to, aby ukázal, že sex s ním bude hoooodně pestrý.

7) Pokouší se říkat vtip a už v jeho polovině je smíchy zkroucený, jak paragraf – vtip není vtipný, i když to asi není třeba ani dodávat…

8) Zvyšuje svou pracovní pozici a má potřebu o ní neustále mluvit – spolehněte se, že až bude říkat, kdy a jakým způsobem někoho „zprcal“, bude on tím, kdo prcán byl svým nadřízeným, kterému už roky závidí.

9) Hodně nahlas se směje – a také hodně blbě.

10) Dělá, že na vás nekouká –  civí vám na prsa a na zadek.

11) Machruje a ošívá se – přečetl si totiž, že ženy mají rády pohodáře.

12) Zná 12 druhů gelů na vlasy – používá ten nejlevnější a používá ho hojně.

13) Snaží se ukázat svou autoritu – pravděpodobně si jako oběť vybere 15ti letou brigádnici, která mu o milimetr nedotočila pivo.

14) Najednou začne mluvit hrubým hlasem – asi aby ukázal ochranářské pudy.

15) U nohy má igelitku – pravděpodobně už několik let tu stejnou.

Žena, která ví: Jana

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Depresivní porucha

personRadka Eliáškováremove_red_eye243bookmarkNezařazené

Slovníková definice Nejrozšířenější psychické poruchy v populaci. Jedná se o vážné, zneschopňující onemocnění, v jehož důsledku dochází k významné ztrátě pracovní schopnosti obyvatelstva srovnatelné se široce rozšířenými tělesnými chorobami. V medicínském slova ..

Jak poznat, že se jedná o přírodní kosmetiku?

personRedakceremove_red_eye435bookmarkKosmetika & Make-up

V současné době jsou velmi oblíbené přírodní produkty, což výrobci dobře vědí. Na trhu se objevuje přírodní kosmetika, která láká spoustu žen na její blahodárné účinky. Ale objevují se také prodejci, kteří sice nabízí přírodní kosmetiku, ale přitom tato kosmetika ..

Jak najít "toho pravého"?

personMarián Krouželremove_red_eye306bookmarkVztahy

Tohle je otázka, kterou jsem sama sobě kladla hodně dlouho. Od té doby, co jsem začala v pubertě chodit na rande jsem doufala, že každý z těch chlapců bude „tím pravým“. I když mi bylo třeba jen šestnáct. Moje rané vztahy ale nebyly úplně šťastné, často jsme si nakonec ..

Tetování v kulturách – Polynésie a Nový Zéland

personRadka Eliáškováremove_red_eye638bookmarkZajímavosti

Není asi známější kultury v oblasti tetování, než kultura Polynésie a Nového Zélandu, jejíž slovo tatau dalo za vznik slovu tattoo a to našemu slovu tetování. Toto slovo objevili evropští námořníci a z jihu ho přivezli k nám. Tak začala ona slavná éra ještě slavnější ..

Jak přestat kouřit levně

personRedakceremove_red_eye457bookmarkNezařazené

Definitivně skončit s kouřením může být někdy finančně náročnější, než kouření samotné. Ony totiž všechny ty náplasti, prášky, elektronické cigarety a příručky taky nejsou zadarmo. Jak přestat kouřit rychle, levně a napořád? Nechte si poradit odborníky.Existuje ..

Teenageři a piercing jazyka

personRadka Eliáškováremove_red_eye207languagezoufalemaminky.cz

Pokud máte dítě, konkrétně, preteen nebo teenager, je pravděpodobné, že vaše dítě zjistí, jak úžasný je takový piercing do jazyka, pokud vaše dítě dělá zalíbí těla šperky, můžete se vsadit, že budete čelit příval žádostí, aby mu / jí, aby si propíchnout.Z rodičů ..

5 věcí, které ničí pleť & 10 chyb v líčení

personRadka Eliáškováremove_red_eye202languagekrasnazdrava.cz

Všichni chceme mít dokonalou hladkou pleť a vždy budeme dělat vše pro to, abychom zajistili co nejlepší kvalitu (denní čištění a hydratační krémy, cvičení obličejových svalů, zdravého stravování atd.). Ale efektem není to, co jsme očekávali. To ale neznamená, že všechny ..

7 mýtů o začátku podnikání

personRadka Eliáškováremove_red_eye299languagezenapodnikatelka.cz

Samostatně podnikat by chtěla hromada lidí, zejména proto, že je láká nezávislost. Realita je však neúprosná: více jak devadesát procent brzy zjistí, že není schopno se uživit. Na začátku si totiž ve svatém nadšení nevšimli, že je třeba platit zdravotní a sociální ..

Vegetariánství

personRadka Eliáškováremove_red_eye187languagezoufalemaminky.cz

Ve svém životě jsem se setkal s různými důvody, proč se lidé stali vegetariány. Rozdělil bych je do dvou hlavních skupin. Jedni se stali vegetariány ze zdravotních důvodů (chtěli žít zdravěji, chtěli zhubnout, chtěli odlehčit stravu a být vitálnější nebo je obtěžovala ..

Jak vést obchodní jednání?

personRadka Eliáškováremove_red_eye202languagezenapodnikatelka.cz

10 tipů jak dosáhnout svého bez násilí! Vyjednávání se stalo součástí životního stylu naší doby. Vždyť kdo z nás si nikdy nezkusil zalicitovat o ceně v autobazaru, tržnici či alespoň přesvědčit strážníka o zmírnění, neřku-li odstoupení od zamýšlené pokuty? Pro ..