Jak upravit klín, aby muži zešíleli?

Podle naprosté většiny žen je holení intimních partií rutinní záležitostí. Stále ale existují ženy, které dávají přednost přirozenosti. Co ale nejvíce rajcuje muže?

shutterstock_55262710

Nohy a podpaží si dnes holí skoro každá žena, u intimních partií už to není takovou samozřejmostí. Pro většinu žen je doslova nepředstavitelné, že by si vyrazily ven v krátké sukni bez oholených nohou. „Co si rozhodně nedovedu představit, jsou neoholené nohy v létě. Ráda nosím sukně, šortky a šaty a pocit, že mám na nohou nevzhledný porost je pro mě vražedný. Přijde mi to asexuální a nehygienické,“ popisuje Kateřina (28)

Oholená, neoholená?

Zatímco pro mnohé starší generace je odstraňování chloupků na choulostivých místech naprosté tabu, mladá ženy k tomu přistupují naprosto jinak a považují holení jako součást běžných hygienických návyků. Více jak polovina mužů se přiklání k tomu, že se jim líbí,  když má jejich partnerka upravený klín. Co už ale tolik nemusí, je tzv. „úplné holátko“. „Mám rád, když je žena tam dole upravená. Co ale nemusím je,  když je vyholená úplně. Nejvíce se mi líbí, když dole zůstane alespoň něco, třeba vyholený decentní proužek,“ vysvětluje Patrik (36). Názory se ale u mužů liší, a zkrátka ne všem se líbí upravené ohanbí. Zejména starší muži vyžadují od svých partnerek aby zůstaly tak, jak je příroda stvořila.  Ano, opravdu existují i takoví muži, kteří tvrdí, že chlupy jsou sexy.  A co na to odborníci? Ti se jasně shodují v tom, že zda se žena holí či ne, je zcela nepodstatné po stránce zdravotní, jde pouze o estetickou záležitost.

shutterstock_76001065

Objednejte se ke svému intimnímu kadeřníkovi

Neděste se, pokud slyšíte tento výraz úplně poprvé. Intimní kadeřnictví opravdu existují. Kadeřnictví tohoto druhu poskytují stejné služby jako kadeřnictví, které jste zvyklé běžně navštěvovat. Nabízí střih, holení, barvení.  Důvod proč ženy využívají těchto služeb je prostý, je to skvělý způsob jak okořenit sexuální život.  A jaké druhy a tvary si v salonu můžete nechat udělat? Hitem jsou např. tvary jako: blesk, srdce, písmeno, v salonech vám ale rádi udělají motivy na přání.

Překvapte vašeho muže něčím, čím ho zaručeně dostane do varu

Módní trendy dnes vládnou úplně všem odvětvím, tedy i úpravě ochlupení. A co se momentálně „tam dole“ nosí?  Žhavou novinkou je tzv. vajazzling. Jedná se o zdobení genitálií pomocí blyštivých kamínků nejrůznějších barev. Z kamínků vám v salonech můžou na intimních partiích vykouzlit obrazec či nápis podle vašich představ.  Tato procedura se aplikuje vždy na oholenou či vydepilovanou pokožku. Milovnice extravagance potěší novinka v podobě aplikace pravého liščího kožichu či barevných pírek z různých ptáků. Tyto metody u nás najdete v některých specializovaných salonech.

shutterstock_118293667

Zvolte si toho správného pomocníka

Pokud zrovna neholdujete extravagantním úpravám a zdobení, tak vám bohatě postačí kvalitní epilátor či depilátor, který vám zajistí dokonalé oholení a krásně hladkou pokožku. Mnoho žen preferuje pro odstranění chloupků žiletku, ta ale vaši pokožku zbytečně podráždí a navíc hrozí i poranění vlivem neopatrné manipulace. Kvalitní přístroje na holení jsou i k té nejjemnější pokožce šetrné a výsledný efekt vás určitě nezklame. Ženám, které jsou odvážné a nemají strach z bolesti doporučujeme brazilskou depilaci, po které vám zůstane hladká pokožka bez chloupků na několik týdnů.

Vyzkoušejte:

Euronics_depilator_Braun_Silk_and_soft_lila_1599_Kc

Depilátor Braun Silk and soft, v EURONICS za 1599 Kč

Euronics_epilator_Rowenta_white_blue_2999_Kc

Epilátor Rowenta v EURONICS za 2999 Kč

Euronics_Epilator_Philips_Lumea_pink_white_10_999_Kc

Epilátor Philips Lumena v EURONICS za 10 999 Kč

 

Foto: MC Consultant, Euronics

Sdílej: