Plážové vlny step by step

Toužíte po hravých plážových vlnách? Beach waves look nebyl nikdy snazší, než teď. Kadeřníci z L´Oréal prozradili, jak si sexy vlnobití vytvořit během pár minut. 

Snímek1

Plážové vlny si oblíbilo mnoho zahraničních celebrit od Sarah J. Parker přes Kate Hudson až třeba po Evu Longoriu. Zaručují jim totiž nejen panenkovský a mladistvý vzhled, ale i double objem vlasů. Jak na hvězdné vlny krok za krokem podle kadeřníků L´Oréal? Se dvěma novinkami – tvarujícím slaným sprejem  Wild Styler Beach Waves a kartáčem, který podporuje efekt plážových vln.

Krok 1: 

lorealbwetape1Po umytí vlasů šamponem, zapomeňte na rozčesávání vlasů pomocí klasického hřebene! Použijte speciální BEACH WAVES hřeben, který pročeše vlasy a podpoří vlny.

Krok 2: 

lorealbwetape2Vyfoukejte vlasy v předklonu, až jsou téměř suché. Poté použijte Beach Waves slaný sprej pro dodání textury a vytvoření vln. Aplikujte do délek a poté je pomačkejte.

Krok 3: 

lorealbwetape4Vytvořte 3 až 5 velkých pramenů, které zatočíte a připevníte pomocí elastické gumičky k hlavě. Přiložte speciální síťku přes vytvořené prameny.

Krok 4: 

lorealbwetape3Vyfoukejte dosucha. Síťka docílí dokonale definovaných vln. Odstraňte síťku a rozčešte vlasy pomocí prstů. Aplikujte Beach Waves sprej.

Foto: L´Oréal

Sdílej: