Sexy bříško: Mikrojehličková radiofrekvence vás zbaví strií

Možná také neúspěšně bojujete se striemi pomocí různých krémů, ale nevidíte žádné velké výsledky. Způsob, jak si ale zase užívat hladké pokožky bez trhlinek však existuje. Je to ošetření mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí LIFTRON.

Do roku 2011 bylo možné problém strií nebo-li pajizévek pouze mírně zredukovat pomocí frakčních CO2 laserů, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence LIFTRON, která je účinná i na starší bílé strie a viditelně zmenšuje jejich plochu již po prvním ošetření.

strie_pred_po

Co je mikrojehličková radiofrekvence?

Velmi tenké, pravým zlatem potažené mikrojehličky se zavedou skrz pokožku přímo ke kolagenním vláknům. V té době se uvolní silná radiofrekvenční energie, která  má za následek prohřátí kolagenových a elastinových vláken a vypnutí a regeneraci pokožky.

Bolesti se bát nemusíte

Zavedení mikrojehliček pod kůži se vám může zdát na první pohled bolestivé, ale nemusíte se vůbec bát, protože je po nanesení znecitlivující masti cítit jenom tlak. Na výsledky si trochu počkáte, zpravidla 2 a více týdnů, ale potěší vás, že jsou permanentní a stále se zlepšují následujících 6 měsíců. Je možné, že vám bude stačit ošetření pouze jedno, ale obecně se doporučuje podstoupit alespoň 2 – 3 ošetření s odstupem 4 až 6 týdnů.

 Chcete se podívat na video nebo hledáte podrobnější informace? Klikněte sem: 

Sdílej: