Flower power: Květinová diktatura

Motivy kvítků neposely tuto sezónu jen oblečení. Květinová diktatura prolnula i do účesů. Napříč vysoce romantickým lookem plným rozvolněných copů a neposlušných loken jsou květinové dekorace nutnou třešničkou na módním dortu.

Nový Prezentace aplikace Microsoft Office PowerPoint (2)

Ovládaly módu hippies, nyní se vrací v nové podobě. Květinové věnce do vlasů, rozkvetlé čelenky, květinové sponky a gumičky nebo jen živý květ ve vlasech zaplavil svět a nyní se probojoval i k nám. Květinovému looku podlehla řada celebrit. Aktuálně si na něm „ujíždí“ Kate Hudson, Sarah Jessica Parker, Blake Lively nebo Lana del Rey a to ve všech jeho myslitelných podobách.

110614398110748131

Do copu, za ucho i mezi lokny

Noste je na věneček, zapleťte do copu, ozdobte malým kvítkem culík. V každém případě bez nich neopuštějte dům. A pokud si netroufáte vyrazit ozdobená květinami hned do rozpálených ulic, začněte na některém z letních večírků.

110845209111146972

Květinové ozdoby koupíte třeba v H&M, F&F, Topshop nebo na www.polyvore.com. Je jen na vás, kterou jejich alternativu zvolíte. Nás ale nejvíce zaujala drobotina na látkových čelenkách.

Foto: polyvore.com 

Sdílej: