Móda keyboard_arrow_right Trendy keyboard_arrow_rightMaximalismus povolen – alespoň u sukně!

Obrázek příspěvku: Maximalismus povolen – alespoň u sukně!

Maximalismus povolen – alespoň u sukně!

personaccess_time28.květen 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye351 shlédnutí

Teplá éra představuje nový trend – maximalistické rozevláté sukně. Jsou sofistikované, pohodlné, jednoduché a ženské – po všech stránkách předurčené k tomu si je zamilovat!

Možná jste si jí doteď bála, teď nastal čas, vpustit si ji do šatníku. Maxi sukně jsou „must have“ této sezóny. Ruku v ruce s barevnou  diktaturou módních trendů Jaro/Léto 2014 si je užijete v zářivých barvách. Nechte se zlákat zářivými pastely. Doporučujeme odstín zralých meruněk, korálů, bold blue nebo žlutou.

Plisované i z transparentních materiálů

Čistě letní záležitostí se stanou hlavně ty, které jsou vyhotovené z transparentních materiálů. Double efekt, který vytváří krásně podtrhuje figuru. Nenásilně tak ukážete krásně vytvarované nohy. Pokud se raději schováváte, volte plisovanou obdobu.

Krása jednoduchosti

Maxi sukni nejvíce prospěje zcela jednoduché tílko s širšími ramínky – ideálně bílé. Skvěle k ní ale bude vypadat i halenka bez rukávů, uvázaná na uzlík těsně nad jejím lemem. Varianta, která vás také nezklame, je krátký top pod žebra. Pro svršek platí jediné pravidlo – měl by být co nejvíce na tělo. Na nohu pak obujte římské sandálky nebo jednoduché žabky. V chladnějších večerech můžete k maxi sukni volit další staronový hit sezóny – džínovou bundičku.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak se obléknout na pracovní pohovor?

personMarián Krouželremove_red_eye280bookmarkNezařazené

Říká se, že první dojem má největší cenu. Při hledání své vysněné práce je velice důležité nezanedbat detaily týkající se pracovního pohovoru. Do základních položek, které musíte pečlivě promyslet je, jak velkou roli hraje vaše oblékání. V mnoha případech totiž ..

Veš dětska je stále aktuální

personRadka Eliáškováremove_red_eye133

Veš dětská je stále aktuálníVeš dětská (Pediculus capitis) se vyskytuje především ve vlasech dětí, může však napadat všechny věkové kategorie. Zatím nebylo jednoznačně prokázáno, zda napadá častěji děvčata nebo naopak chlapce. Na rozdíl od vši šatní, jejíž výskyt ..

Obočí, rám pro okno do duše

personRadka Eliáškováremove_red_eye143bookmarkKosmetika & Make-up

Přirozenost je na prvním místěI když úprava obočí podléhá dost výrazně módním trendům, nesnažte se jim přizpůsobit za každou cenu. Vždy se řiďte přirozeným tvarem a růstem, který ve většině případů zajišťuje tvarovou a barevnou harmonii mezi obličejem, očima a ..

Hot or not: Moment odhalení

personRedakceremove_red_eye279bookmarkNezařazené

Co je trendy a co si naopak zaslouží módní zákaz? HOT Ukažte záda Proč poutat pozornost stále na dekolt. Daleko rafinovanější jsou odhalená záda. Volte topy, které mají na zádech tenké tkaničky, nebo modely, které odhalují úplně celá záda. Tak, jako tak, si zasloužíte ..

Depresivní porucha

personRadka Eliáškováremove_red_eye113bookmarkNezařazené

Slovníková definice Nejrozšířenější psychické poruchy v populaci. Jedná se o vážné, zneschopňující onemocnění, v jehož důsledku dochází k významné ztrátě pracovní schopnosti obyvatelstva srovnatelné se široce rozšířenými tělesnými chorobami. V medicínském slova ..

Noste trička stylově

personMarián Krouželremove_red_eye175languagekrasnazdrava.cz

V módním průmyslu nalezneme kousky, které přežívají i přes všechny různé trendy a hlavně se staly základní položkou u nás v šatníku. Klasické kousky jako je tričko se dá popsat dvěma slovy, a to: pohodlí a univerzálnost. Jen si zkuste představit, jak bychom přežívali bez ..

Alkohol je metla lidstva – v malém množství (ne)škodí v jakýchkoliv dávkách

personRadka Eliáškováremove_red_eye91languagedrsnarealita.cz

Lidstvo pro svoji zábavu a potěšení je ochotné obětovat téměř cokoliv. Drogově závislých pro chvíle vnitřního poblouznění jsou miliony. Ani hrozba nedůstojného konce a smrti nemůže konzumenta odradit. Podobně je to s alkoholem, i když ten je povolen a společnost se k němu ..

Móda pro plnoštíhlé

personRadka Eliáškováremove_red_eye99languagemaxmoda.cz

Výběr barvy pro plnoštíhlé Neschovávejte se za černou barvu. Ta vás dělá starší a působíte v ní unaveně. Pokud zvolíte správný střih a materiál, nemusíte se bát barev, jako je zelená, červená nebo modrá. Jestli se však v takových odstínech necítíte dobře, zkuste je ..

Módní trendy pro jaro

personRadka Eliáškováremove_red_eye99languagestylehub.cz

Jaro svádí k novotám a experimentům - znovuzrození, příroda, květy, energie, barvy - to jsou inspirující kolekce módních tvůrců, kteří si kromě všeho dříve zmiňovaného nechali také záležet na detailech, které se prolínají nejen do modelů, ale i módních doplňků a ..

Jednání se zahraničím

personRadka Eliáškováremove_red_eye61languageefektivnepodnikat.cz

Kýve-li Bulhar hlavou na vaši nabídku, nejásejte. Jednání s kolegyní z vaší mateřské americké firmy probíhá v klidu a pohodě, jenže když se ona bude chtít vzdálit na toaletu a přítomní muži v témže okamžiku nepovstanou ze svých židlí, bude to právě vaše americká ..