Móda keyboard_arrow_right Styling keyboard_arrow_rightOUTFITY, KTERÉ VÁS NA PODZIM BUDOU BAVIT

Obrázek příspěvku: OUTFITY, KTERÉ VÁS NA PODZIM BUDOU BAVIT

OUTFITY, KTERÉ VÁS NA PODZIM BUDOU BAVIT

personaccess_time28.květen 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye356 shlédnutí

Podzim. To nejsou jen pláštěnky a nepromokavé boty. Nevzdávejte se svého stylu ani v tomto nečase. Ukážeme vám módu, která vás bude bavit, i když vám počasí sem tam přichystá nějakou „spršku“.

Na podzim se neobejdete bez hřejivých kousků. Hřejivé se ale nerovná nemastné neslané. Stačí, když takový svetr s copánky dobře zkombinujete s crop jeans, přehodíte přes sebe klasický kabát v barvě skořice, obujete slip on nebo kotníčkové boty. Vzdávat se nemusíte ani šatů. Stačí, když si k nim pořídíte vysoké kozačky nad kolena a vplujete do teplejšího kabátu. Zima si na vás rozhodně nepřijde ani v teplém roláku, ke kterému stačí obléknout černé džíny nebo kalhoty s dírami na kolenou. Tady je malá inspirace ze zahraničních ulic.

VSAĎTE NA SKOŘICOVÝ KABÁT

NOSTE MAXI ŠÁLY

ZACHUMLEJTE SE DO ROLÁKU NEBO MAXI SVETRU

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Česnek medvědí - Pěstování

personRadka Eliáškováremove_red_eye114bookmarkNezařazené

PěstováníV zahrádkách je nejlépe vysazovat česnek do řádků vzdálených 15-20 cm a v řádcích dávat stroužky 10 cm od sebe. Stroužky zatlačíme do půdy do hloubky asi 3 cm. Stroužky musejí být v půdě řádně upevněny, aby je nevytáhl mráz. Příliš hluboká výsadba se ..

Podzimní rady (nejen) pro rozzářené září

personRedakceremove_red_eye280bookmarkNezařazené

Vychutnejte si podzim ve veselých barvách, s úsměvem a dobrou náladou. Teplotní rozdíl oproti letním měsícům bude markantní. Pokud se navíc vyplní některé negativní předpovědi počasí, čeká nás velmi sychravý podzim. Co udělat, aby se o nás neokoušela negativní nálada, ..

Jak zazimovat zahradní nábytek

personRadka Eliáškováremove_red_eye91bookmarkBydlení

Až se nás jaro zeptá na zahradní nábytek, nemělo by nás to zaskočit. Stolky, židličky, lavice, ale třeba i altánky a pergoly potřebují na podzim trochu naší péče, aby nám dál sloužily - a hlavně - aby na nich zub zimy a mrazu byl co nejméně znát. Nejdůležitější je ..

Top 10 Nejúčinnějších sportů na hubnutí

personMarián Krouželremove_red_eye298bookmarkSilueta

Nestíháte? Žijete v poklusu a volný čas máte přesně vymezený? Nechcete ale maskovat rostoucí bříško nebo větší zadeček a hodláte s tím něco udělat? Jestli toužíte být sami se sebou spokojeni, zvolte si sport takový, který vás bude nejen bavit, ale přinese vám i ..

Chcete zhubnout za 2 měsíce? Projděte peklem v podobě Insanity!

personRadka Eliáškováremove_red_eye120bookmarkZajímavosti

Možná vám bude připadat název článku děsivý a přehnaný, ale kdo nezkusil, neuvěří. Také ne nadarmo v překladu anglické slovo insanity znamená šílenství a po zhlédnutí ukázkových videí mi věřte, že lidé, cvičící tento program, vám opravdu tak připadat budou. Už ..

 JAK ZAČÍT OD NULY

personRadka Eliáškováremove_red_eye81languageefektivnepodnikat.cz

Každý někdy začíná od nuly. Vyjde ze školy, změní zaměstnání nebo něco nevyjde. Ale už na startu se naučte základní pravidla, která Vám pomohou předejít chybám, kterých byste se mohli dopustit anebo je i zopakovat: Čistý štít, umět se dělit s ostatními, spořit a ..

Jak se vidíte vy

personRadka Eliáškováremove_red_eye96languagekrasnazdrava.cz

Tu zkoušku nemůžu dát“, „zase jsem přibrala, viď?“, „nejsem pro Tebe dost dobrá!“, takové a podobné věty často slýchá partner? Vidíte se skutečně tak, jak mu popisujete, nebo se úmyslně na oko podceňujete ještě více než ve skutečnosti, aby Vás okolí utvrzovalo v ..

Co vás zahřeje víc než statný dřevorubec? Chlupatá vestička!

personRadka Eliáškováremove_red_eye113languagemaxmoda.cz

Kdo má rád kožíšky? Ten, kdo je příznivcem kožichů, kožíšků, chlupů a chloupků, tak právě pro něj je tento dnešní článek. Dneska se zaměříme na chlupaté vestičky.Na první pohled celkem nenápadný kousek oblečení, který ovšem ve správné kombinaci umí dělat divy s ..

Reklamou by se prostě měli všichni bavit a nebýt upjatí.

personRadka Eliáškováremove_red_eye79languageefektivnepodnikat.cz

V našem dalším díle se budeme věnovat otázce, podle čeho poznat dobrou reklamní agenturu, kterou reklamní agenturu si na základě výběrového řízení vybrat a podle čeho bych měl agentury posuzovat a jak je odměňovat. Připravit kritéria Před samotnými prezentacemi reklamních ..

Otestujte se: Jaký máte mozek?

personRadka Eliáškováremove_red_eye87languagekrasnazdrava.cz

Znáte takové ty typy lidí, kteří si „přímo ulítávají na horoskopech”? Jakmile ráno otevřou oči, už běží k počítači či hledají v telefonu, aby si přečetli, co je ten den podle znamení čeká. Na koho si dát pozor? Co jíst? A čemu se vyhnout?Když se pak den nachýlí, ..