Žena, která ví keyboard_arrow_right Nezařazené keyboard_arrow_rightProč jsem se rozhodla psát BLOG?

Obrázek příspěvku: Proč jsem se rozhodla psát BLOG?

Proč jsem se rozhodla psát BLOG?

personaccess_time24.květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye606 shlédnutí

Nejdříve jsem sama sobě položila otázku, co je to vůbec ten BLOG? Proč ho všichni mají? K čemu mi bude?

Hledala jsem, četla a zjistila jsem, že je to jeden z příjemných nástrojů, jak být s Vámi se všemi v neustálém kontaktu a pravidelně pro Vás psát články, které by Vás mohly zajímat, inspirovat či motivovat ke změně ve Vašem životě. ????

Trochu mě zaleklo, ALE to psaní článků.

JÁ A PSÁT??

Nemám zrovna básnické střevo, na základní škole, střední i vysoké, byly všechny moje slohové práce hodnoceny za 5, nejlepší známka za 4 ????

Dostavil se pocit nedokonalosti, strach a obavy z kritiky. Jak já jako koučka, budu hodnocena Vámi čtenáři.

ALE… Postavila jsem se strachu čelem a poprosila ho, ať odejde. Intuice mi NAŠEPTÁVALA, ať si prostě sednu …  začnu psát ???? A tak jsem začala psát články A ZALOŽILA TENTO BLOG pro VÁS mí milí čtenáři. I kdyby jen jednomu člověku měl tento BLOG pomoci, tak mě to udělá šťastnou.

Kromě životního koučování, ráda motivuji a inspiruji ke změně. Dlouhá léta práce na sobě samé se skrze mne odrazila v mém životě a já bych to velice ráda předala dál. Pomohla tak lidem s jejich životem, se životní změnou, kterou se chystají udělat, nebo o které tak dlouho sní, přemýšlí a mluví.

Co mne k tomu všemu vedlo?

Jako zdravotní sestra jsem se nejen v nemocnicích setkávala a stále setkávám s lidmi, kteří jsou velice rádi oběťmi svého života. Celý život HODUJÍ práškům a civilizačním nemocem, stěžují si na celý svět a život v něm.

Říkala jsem si, že je něco špatně. Proč může být někdo šťastný a mít vysněný život a jiní se vláčí životem jako temný stín plný strachu, zloby?

Bylo mi asi 15 let a ptala jsem se lidí, kteří mne inspirovali, jaké je jejich životní motto? Proč jsou tak veselí, plní lásky a života? Jak to dělají?

Každý z nich mi odpověděl! STAL JSEM SE TVŮRCEM!

Nejdříve jsem to nechápala, ale postupem času mi vesmír do cesty připravil milá překvapení, která mi pomohli dojít až sem. Stala jsem se tvůrcem.

Nalezla jsem smysl mého života, lásku a svobodu.

Staňte se i vy TVŮRCI svého života. Opusťte roli oběti.

Nejde to lehce, ale jde to. Sami si vytvořte život, jaký chcete ŽÍT.

Začněte každé ráno s pozitivní afirmací, myšlenkou. Držte se jí po celý den. A negativní tím pošlete od sebe pryč.

Já než ráno vstanu, řeknu si, že mám krásný den, někdy si ho i představím. Tím, ale nepřestávám, říkám si to přes den nejmíň ještě 20krát. To pro začátek stačí. Nezabývám se minulostí a ani budoucností, žiji v přítomnosti.

Podívejte se, kde jste teď, to vytvořilo Vaše myšlení a jednání v minulosti!

Jak myslíte a konáte teď? Taková bude Vaše budoucnost!

Moje ranní, první myšlenka: Mám KRÁSNÝ DEN, PLNÝ LÁSKY! A Večer usínám s myšlenkou VDĚČNOSTI za to vše, co již mám.

Zkuste to také, nic Vás to nestojí a výsledek pocítíte sami. Vyzkoušejte ranní a večerní afirmaci na jeden týden ???? Sami budete překvapeni výsledkem.

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jaké diety fungují?

personRedakceremove_red_eye568bookmarkNezařazené

Ráda říkám, že si svoji váhu nesu už od porodu, jelikož jsem při něm vážila přes 4 kg a tuhle baculatost si celkem obstojně stále držím. Jsem celkem typický případ oplácané holky, která miluje jídlo a sportu se věnuje jenom výjimečně, protože jsem z rodiny, kde se sporty ..

Proč jsem se rozhodla tu být jen pro ženy?

personRedakceremove_red_eye517bookmarkZajímavosti

Dloooouho jsem si říkala, že bych ráda pomáhala všem, co mě budou potřebovat na jejich cestě. Na začátku mé koučovací a lektorské kariéry to tak i bylo. Ale nenaplňovalo mě to stoprocentně. Neplynula všude harmonická energie tak, jak měla. Postupem času se v mé praxi ..

Jak najít "toho pravého"?

personMarián Krouželremove_red_eye421bookmarkVztahy

Tohle je otázka, kterou jsem sama sobě kladla hodně dlouho. Od té doby, co jsem začala v pubertě chodit na rande jsem doufala, že každý z těch chlapců bude „tím pravým“. I když mi bylo třeba jen šestnáct. Moje rané vztahy ale nebyly úplně šťastné, často jsme si nakonec ..

Petra Braunová : Zvedejte oči k nebi

personRedakceremove_red_eye667

Petra Braunová je spisovatelka, která brázdí vody české literatury již od roku 2003. Na svém kontě má několik knih pro dospělé, ale její parketou jsou především knihy pro děti. Ve spolupráci s knihovnami vydává komiksové průvodce po městech. Mimo to vystupuje s herečkou ..

Příběhy maminek z azylového domu

personSimona Chvátilováremove_red_eye263bookmarkNezařazené

Paní Míla se vdala po roční známosti a po dvou letech se manželům narodila dcera. Zpočátku se manželství zdálo spokojené, ale když byly dcerce 2 roky, přivedl si manžel do bytu jinou ženu a svou manželku i s dítětem vyhodil. Paní Míla odešla ke svému otci, kde zůstala 6 let. ..

Přednáška prof. Dowlinga - prenatální vývoj, těhotenství

personRadka Eliáškováremove_red_eye592languagezoufalemaminky.cz

To je velmi důležité pro pochopení těchto malých dětí – vidím tu teď v sále mnoho malých dětí – chceme-li pochopit, co potřebují, musíme také vědět, co znamená druhý porod. Zde máme znázorněny ty čtyři fáze, od početí, tam je genetika velmi důležitá. A pak je ..

Jedno dítě – žádné dítě

personRadka Eliáškováremove_red_eye283languagezoufalemaminky.cz

Poprvé jsem tuhle hlášku zaslechla, když jsem byla čerstvá prvomatka. Nevěřila jsem jí a nechápala: Vždyť mít a nemít dítě je tak obrovský rozdíl! U první dcery jsem měla vysoké nároky: Chtěla jsem mít a měla jsem doma pořádek a čisto, a proto jsem např. vytírala ..

Rozhovor: Pavel Fara popisuje nejčastější chyby začínajících podnikatelů

personRadka Eliáškováremove_red_eye568languageefektivnepodnikat.cz

Pozvání k dnešnímu rozhovoru přijal zkušený obchodník a online podnikatel Pavel Fara. Pavel má na internetu řadu projektů, nejnovějším je zbrusu nová kampaň Internet polopatě, ve které učí, nejen podnikatele a živnostníky, jak používat internet a získat díky němu více ..

Nikdy bychom nestrpeli, aby nase deti zarlily!

personRadka Eliáškováremove_red_eye470languagezoufalemaminky.cz

Prirozeny pocit"Nikdy bychom nestrpeli, aby nase deti zarlily!" Tyto vety slychavame od rodicu casto. Lze se vsak detske zarlivosti nejak branit? Nebo, lepe receno, do jake miry ji lze potlacit?Zarlivost je prirozeny pocit, ktery se potrebuje nejakym zpusobem projevit. Zarlit tedy neni "nepatricne" ..

Babišův kodex

personRadka Eliáškováremove_red_eye325languagedrsnarealita.cz

Hra na objektivní a nezávislou žurnalistiku nadále pokračuje. Vytvářejí se jakési morální a písemné zábrany, které by měly zajistit, že novinařina bude objektivní. A proč by měla být objektivní? Vždyť novinář je subjekt. Hra kočky s veřejností Kdo je vlastníkem ..