Zaujalo nás keyboard_arrow_right Zajímavosti keyboard_arrow_rightSleva při dešti: Originální způsob, jak ..

Obrázek příspěvku: Sleva při dešti: Originální způsob, jak přilákat rekreanty

Sleva při dešti: Originální způsob, jak přilákat rekreanty

personaccess_time19.prosinec 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye131 shlédnutí

Hoteliéři na severním pobřeží Itálie přišli na originální způsob, jak přilákat rekreanty, a to navzdory nejhoršímu počasí v posledních desetiletích v regionu. Místní provozovatelé hotelů se rozhodli prodloužit sezónu a kompenzovat své klienty finančně.

Podle publikace La Stampa bylo léto pro severoitalská letoviska opravdu katastrofální. Konstantní déšť a dokonce i tornáda zaznamenaná v Janově, výrazně zmírnili příjmy z místního cestovního ruchu. Řada hotelů vymyslela mnoho kreativních způsobů, jak si udržet své klienty, např. sezónní nabídka zahrnuje 50% slevu na každý den pobytu, když je špatné počasí. Akce se vztahuje na ty, kteří zůstali nejméně tři noci. Poslední den je také možnost, že nezaplatí slunečník na pláži nebo mají zdarma wellnes.

V severní části Toskánska Hotel Savoy nabízí 10% slevu na každý deštivý a větrný den. „Je to nabídka pro ty, kteří sem přijíždějí právě kvůli moři. Benátská střediska nabízejí i pojištění proti dešti – na to, aby ti, kteří si rezervovali pobyt on-line, zaplatí pouze 1 €.

Pojištěním proti nepřízni počasí se už několik let zabývají také ve Francii. Firmy to nazývají „záruka na slunce.“ V případě, že v průběhu tří týdnů ode dne rezervace je špatné počasí, to znamená, že tam bylo méně než dvě souvislé hodiny slunečního svitu během časového intervalu 10,00 – 18,00, cestovní kancelář poskytne kompenzaci zákazníkovi do výše € 150.

Pojištění je platné i v chladném období – jsou-li v průběhu týdne kvůli hustému sněžení nebo absenci sněhové pokrývky uzavřeny dvě třetiny lyžařských vleků v určitém lyžařském středisku dva po sobě jdoucí dny, bude cestovní kancelář klientům poskytovat kompenzaci v plné výši.

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Městská policie radí seniorům

personRadka Eliáškováremove_red_eye45bookmarkNezařazené

Pro bezpečí domaPečlivě zamykejte vstupní dveře do domu, bytu, používejte bezpečnostní řetízek a panoramatické kukátko. Pokud na vás zvoní cizí člověk, nebojte se požádat ho o prokázání totožnosti. Není vaší povinností otevřít člověku, který se vydává za např. ..

Jak oznámit těhotenství

personRadka Eliáškováremove_red_eye42bookmarkNezařazené

Blahopřejeme! Jste těhotná. Ať už jste tu skvělou novinu zjistila včera nebo před měšícem, máme pro Vás několik tipů jak originálně a zábavným způsobem oznámit své těhotenství.TipyNěkteré ženy čekají s oznámením trochu déle dokud nepomine zvýšené riziko raného ..

kouření v těhotenství ohrožuje zdraví dítěte

personRedakceremove_red_eye231bookmarkNezařazené

Chcete počít miminko, ale jste kuřačka? Nedokážete si den bez cigarety představit? Myslíte si, že vás dítě nepřesvědčí o tom, že byste měli s cigaretami seknout? Těhotenství a kouření k sobě rozhodně nepatří, protože kouření ohrožuje nejen zdraví dítěte, ale také ..

Co je to outlet?

personRadka Eliáškováremove_red_eye23bookmarkTrendy

Idea outletového centra, outletového obchodu, pochází z USA z konce minulého století, brzy na to se pevně zakořenila v Anglii. Odtud se pak přesunula do celé Evropy, včetně České republiky. Outlet je jakékoliv značkové oblečení, obuv, doplňky, ale i další zboží, které ..

Hypnóza a naše vědomí a podvědomí. Rizika hypnózy

personMarián Krouželremove_red_eye117bookmarkZajímavosti

Trocha historieJiž ve čtvrtém tisíciletí př. n. l. používali hypnózu Sumerové. V té době speciálně vyškolení lékaři z řad kněží léčili nemocné použitím sugescí ve spánku. Hinduističtí fakíři a jogíni již ve druhém tisíciletí př. n. l. používali hypnózu ve ..

Originální dárky od seskoku padákem po wellness pobyt

personRadka Eliáškováremove_red_eye11languagekrasnazdrava.cz

Každým rokem nastává spousta oslavných příležitostí. Slaví se narozeniny, výročí, jmeniny, svatba, Vánoce či den svatého Valentýna. Ale jestliže vám už dochází nápady na vhodné dárky, inspirujte se na internetu. Moderními a originálními dárky jsou v současné době ..

Jak si vybrat leteckou společnost?

personRadka Eliáškováremove_red_eye64languagetrip4you.cz

Rozhodování o tom, se kterou společností (a tím pádem i kudy)letět, je složité a závisí hodně i na osobních preferencích.Kritériem, které leží na srdci všem nejvíce, je bezpečnost. Proto určitě nepoletíte se společností, o které byste věděli, že je na černé listině, ..

Tancovacka pěkne od podlahy

personRadka Eliáškováremove_red_eye25languagedrsnarealita.cz

Vesnicka tancovacka je neoddelitelnou soucasti ceskeho folkloru. Drive predstavovala tanecniky v krojich, kteri poskakovali v rytmu dechovky. Nyni jsou jejim obrazem lide krepcici s rockovou kapelou. Minulost i soucasnost ceske tancovacky spojuje stale totez: zabava v duchu ceske narodni povahy-opit ..

Šály, šátky

personRadka Eliáškováremove_red_eye58languagemaxmoda.cz

Trocha historiePrvní šály, nebo "shals", byla součástí tradičních perských kostýmů v Achaemenid Persie, Nosili je jak muži tak ženy. Šály byly také součástí tradiční mužské kroje v Kašmíru a stal se díky asimilaci součástí perské kultury. Byly tkané v extrémně jemné ..

Dárky k narozeninám

personRadka Eliáškováremove_red_eye17languagezoufalemaminky.cz

Shánění dárků k narozeninám nemusí být záležitost zdlouhavá a otravná. Zkuste vybrat zážitek jako dárek k narozeninám a to z pohodlí Vašeho domova přes e-shop. Hned jak navštívíme stránky internetového obchodu, můžeme si vybrat některou z kategorií, která je nám ..