Krása keyboard_arrow_right Vlasy a styling keyboard_arrow_rightStylová zápletka: Copy, jak je ještě ..

Obrázek příspěvku: Stylová zápletka: Copy, jak je ještě neznáte

Stylová zápletka: Copy, jak je ještě neznáte

personaccess_time28.květen 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye377 shlédnutí

Klasický cop, rozvolněný rybí i přidávaný spletený v patce. To už tady všechno bylo! Teď nastupují zcela noví kandidáti. A svou efektivitou míří opravdu vysoko.

Mladistvou módu copů si zamilovaly tisíce žen po celém světě. Proto jsou různé stylové pletence stále aktuálním tématem. Nové trendy kombinují jednoduchost provedení a vysoký efekt. A nezůstávají u jednoho copatého prvku.

ASYMETRICKÝ RÁZ

Podzim představuje různé asymetrické copy hlavně po stranách nad ušima. Ty jsou kombinovány s punkovými výčesy, které se však netupírují, ale opět se zde využívá zvlnění vlasu pomocí zápletu. Jeden bok účesu pak můžete ozdobit třemi mini rybími copánky s přidávaným efektem nebo třemi klasickými přidávanými mini cůpky.

OBJEMNÉ DRDOLY

Druhou copatou tendencí, která se tyčí mezi novými módními trendy v hair stylingu, jsou push-up drdoly. Hraje se na objemnost vytvořenou přirozenou cestou – opět z vlasů zvlněných malými copánky. Velmi efektivně vypadá pak například jednoduchý cop, který z takto zvlněných vlasů nabude obrovských rozměrů i drdol vytvořený během pár minut převléknutím přes kruhovou pěnovou výztuž.

Foto: Matrix (L´Oréal)

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

5 kultovních seriálů, které rozumí ženám

personRedakceremove_red_eye315bookmarkRelax

Které seriály byste rozhodně neměla nechat bez povšimnutí, nebo je i po letech, co jste poprvé viděla znovu oprášit? Tady je inspirující seznam! Zoufalé manželky: Zábavné hospodyňky! Sousedky z Wisteria Lane znají ženy i dívky po celém světě a je fakt, že se scénaristům ..

5 typů kabelek, které byste měla znát – ne-li vlastnit

personRedakceremove_red_eye290bookmarkStyling

Malá lekce kabelkoznalectví je nutností, kterou by měla absolvovat každá žena. Už jen proto, že se dá podle toho snadno rozklíčovat, který typ se k čemu hodí. Navíc – je dobré vědět aspoň to, jak se jmenuje právě ta, za kterou se chystáte příští měsíc utratit pětinu ..

Proměňte se v twist girl! Tyhle copy letí.

personRedakceremove_red_eye311bookmarkVlasy a styling

Není to ani tolik let, co by vás nenapadlo zaplést cop jinam, než „na doma“. Teď jsou twisty dominantou módních přehlídek a září ve všech možných obměnách. Jaké letos stojí za to se naučit? Podívejte se! Rozvolněné copy, které lemují kontury vašeho obličeje, vás letos ..

5 vražedných témat, kterými ho zabijete hned na první večeři

personRedakceremove_red_eye229bookmarkVztahy

Najít vhodné téma ke konverzaci, zvlášť pokud se neznáte, je někdy obtížné. Existují ale témata všeobecně zakázaná – ubíjí totiž každého muže. Chystáte se na první schůzku a před vámi je pověstné trapné vyměňování informací, které prolamují ještě ..

Práce snů? Jak je těžké ji najít?

personRadka Eliáškováremove_red_eye119bookmarkNezařazené

Už máte dost práce, která vás nebaví? Chtělo by to změnu? Máme pro vás pár rad a tipů od lidí, kterým se tato změna povedla.Jako první si uvědomte, co od své nové práce očekáváte. Chcete pracovat z domů? Mít pružnou pracovní dobu? Dělat přesčasy? Pokud toto zjištěno ..

Stylová ozdoba dokáže podtrhnout vaše přednosti

personSimona Chvátilováremove_red_eye62languagemaxmoda.cz

Přestože je jasné, že „kalendářnímu létu“ odzvonilo, prognózy meteorologů jsou však opravdu pozitivní. Nástup podzimních měsíců údajně nepocítíme. Pro dámy to značí jen jedno – výměna letního šatníku se zatím posouvá na neurčito. Začátek podzimního období se ..

6 kroků ke správné prezentaci

personRadka Eliáškováremove_red_eye40languageefektivnepodnikat.cz

Ten pocit známe snad všichni. Stojíme za řečnickým pultem, za hlavou nám svítí powerpointová prezentace a desítky párů očí na nás hledí s očekáváním, co moudrého z nás vypadne. Naše suverénní chování je však to tam. Namísto toho se nám klepou kolena a hlas se svírá v ..

Jak vést obchodní jednání?

personRadka Eliáškováremove_red_eye50languagezenapodnikatelka.cz

10 tipů jak dosáhnout svého bez násilí! Vyjednávání se stalo součástí životního stylu naší doby. Vždyť kdo z nás si nikdy nezkusil zalicitovat o ceně v autobazaru, tržnici či alespoň přesvědčit strážníka o zmírnění, neřku-li odstoupení od zamýšlené pokuty? Pro ..

DLUHY, DLUŽNÍCI A POHLEDÁVKY

personRadka Eliáškováremove_red_eye72languageefektivnepodnikat.cz

Někdy se zdá, že dělání dluhů je v Čechách národním sportem číslo jedna. Této smutné realitě nahrává legislativní prostředí a nízká výkonnost soudů. Z hlediska obchodně právního to znamená, že se každý dlužník může beztrestně vyhýbat a kličkovat po dobu až ..

Jak vás (ne)má požádat o ruku…

personRadka Eliáškováremove_red_eye78languagekrasnazdrava.cz

Fotbalové stadiony jásají a těší se na rozhodující zápas svého týmu. V nestřežený okamžik se na velkoplošné obrazovce promítnou obličeje dvou lidí, z nichž jeden pokleká a žádá svou lásku veřejně o ruku. Ona vyslovuje své „ano“ a stadiony jdou do varu. Béčkový ..