Sex Vztahy keyboard_arrow_right Vztahy keyboard_arrow_rightTaste ženské zbraně

Obrázek příspěvku: Taste ženské zbraně

Taste ženské zbraně

personaccess_time07.březen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye32 shlédnutí

 

Nespokojenost se sebou dojem neudělá

Cítit se skvěle neznamená dokonalý vzhled, ale Vaše sebevědomí. Sebevědomí je totiž tou největší ženskou zbraní. Nemusíte mít dlouhé nohy jako modelka, abyste se cítila dobře. Důležité je být sama se sebou spokojená. Pokud nebudete mít ráda své tělo, nebudou ho mít rádi ani ostatní. Jen žena, která miluje své tělo, vysílá kolem sebe signály, že chce být ulovena.

Uvolnění

Uvolněné držení těla a pohoda přiláká muže mnohem víc než nějaký křečovitý umělý postoj. Vaše uvolnění mu dává signál, že se s ním cítíte dobře a nepotřebujete nic předstírat.

Hoďte po něm svůdným pohledem

Oči patří mezi nejdůležitější ženské zbraně. Pohled je oknem do duše. Jeden pohled Vašeho objektu zájmu nebo partnera do Vašich očí a ví o Vás téměř vše. Oči umí svádět, ublížit a mohou být tak mocné, že se nedokážeme někomu ani podívat do očí.
Když chcete někoho svést očima, pohled by měl být upřímný, hluboký až spalující a neměl by trvat více než pár sekund.

Zavlňte boky

Ladné vlnění zadečkem a boky při chůzi patří mezi ty nejklasičtější sváděcí zbraně. Nebyly Vám ladné pohyby dány do vínku, nebojte se, vše se dá naučit. Vyrazte do tanečního kurzu. Salsa už Vás naučí, jak správně zakroutit pozadím.
 

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Proč hubnou muži snadněji?

personRedakceremove_red_eye344bookmarkSilueta

Ráda soutěžíte a chtěla byste shodit pár kil? Potom pro vás máme jednu radu. Neporovnávejte se při hubnutí se svým protějškem. Je totiž dokázáno, že mužům jde hubnutí lépe.Může za to testosteron?Mužské tělo obsahuje v průměru o 40 procent více svalové hmoty než tělo ..

Blond + Brunet = Brond

personRedakceremove_red_eye192bookmarkVlasy a styling

Když se spojí zemitá hnědá s odstíny blond, vznikne nový trend, který zachvátí létem rozpálené ulice pulzujících metropolí světa- brond! Mezi ženami tradičně existují dva tábory: na jedné straně ženy milující smyslné hnědé odstíny a na druhé jsou blondýnky se ..

Tetování v kulturách – Polynésie a Nový Zéland

personRadka Eliáškováremove_red_eye152bookmarkZajímavosti

Není asi známější kultury v oblasti tetování, než kultura Polynésie a Nového Zélandu, jejíž slovo tatau dalo za vznik slovu tattoo a to našemu slovu tetování. Toto slovo objevili evropští námořníci a z jihu ho přivezli k nám. Tak začala ona slavná éra ještě slavnější ..

Hormonální antikoncepce

personRadka Eliáškováremove_red_eye87bookmarkNezařazené

Jaké prášky můžeš mítRozhodla jsi se pro hormonální antikoncepci a teď uvažuješ o tom, který z řady přípravků pro tebe bude vhodný. Možná bys měla nejdříve vědět, jaké skupiny pilulek vůbec existují. U nás dostupné antikoncepční tablety se dělí na ty, které ..

Psycholog radí: Partneři, udělejte si na sebe čas!

personRadka Eliáškováremove_red_eye62bookmarkDvojí pohled

Ony jsou prý z Venuše a neumí číst v mapách, oni zase z Marsu a nedokážou partnerkám naslouchat. O kom je řeč? O ženách a o mužích - entitách v sukních a kalhotách, prvoplánově spojených biblickoubáchorkou o vzniku ze žebra. Ano, ze žebra - kdyby však Eva vzniklaz kousku ..

Povolit vlastnictví zbraně? Nebo nepovolit?

personRadka Eliáškováremove_red_eye21languagedrsnarealita.cz

Na složitou otázku není lehká odpověď. Společnost není dokonalá a zbraň znamená velké právo a s tím spojenou velkou odpovědnost. Zbraň má sloužit k obraně vlastního života a majetku. Může být ale snadno zneužitá. Legální zbraň Po střelbě v americkém Newtownu se USA ..

Miluje mě ještě?

personRadka Eliáškováremove_red_eye64languagekrasnazdrava.cz

Přestal Vám partner říkat, že Vás miluje, a ve Vašem nitru začal nemilosrdně hlodat červíček pochybnosti? Nenechte se ohlodávat a použijte své ženské zbraně!Na začátku vztahu člověka tahle otázka ani nenapadne. Partnerské vztahy jsou složité. Vášnivě Vás líbá, nosí ..

Účesům stále vévodí mikádo

personRadka Eliáškováremove_red_eye64languagekrasnazdrava.cz

Na mikádo, velmi krátké, ale také lehké, vzdušné vlasy s jemnými romantickými vlnami sázejí pro letošní zimu kadeřníci. Módní jsou rafinované ofiny, asymetrie a extravagantní střihy. Barvy jsou pak spíše střídmější, žádné velké kontrasty. "Aktuální jsou mikáda, ..

Celulitida je moderním strašákem

personRadka Eliáškováremove_red_eye50languagekrasnazdrava.cz

O celulitidě neboli pomerančové kůži jsi už jistě něco slyšela. Tenhle strašák moderní doby je však bohužel velmi reálný, ne vymyšlený. Nepodlehni pocitu, že se tě to netýká, protože celulitida postihuje ženy bez ohledu na věk a je potřeba s ní bojovat hned od ..

Neurovědy pravé lásky - a co říkají lásky!

personRadka Eliáškováremove_red_eye57languagezoufalemaminky.cz

Každý má představy o lásce; pro lidi, je to celoživotní předpojatost. Milostný vztah je jedinečný v tom, že napříč kulturami, nic se řídí jinak normální lidské bytosti dělat bláznivé věci, než je hledání lásky vazby v páru vztahu.Co je to pravá láska, však?To má ..