Testujeme keyboard_arrow_right Nezařazené keyboard_arrow_rightZvláčňující epilační emulze proti ..

Obrázek příspěvku: Zvláčňující epilační emulze proti chloupkům live-nay

Zvláčňující epilační emulze proti chloupkům live-nay

personaccess_time09.červen 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye232 shlédnutí

Emulzi jsme již vyzkoušely samy na sobě. Po prvních týdnech lze konstatovat, že je to emulze účinná, neboť již po 6 týdnech máme viditelná místa bez chloupků a zásadní výhodou.

Zvláčňující epilační emulze live-nay

zvláčňující a regenerační epilační emulze pro redukci růstu a odstranění chloupků

205ml, 150g (210g s lahvičkou) za 355 Kč!

 • je přírodním produktem
 • dermatologicky testována
 • první emulze pro trvalou redukci růstu chloupků
 • při pravidelném užívání eliminuje tmavší místa pleti, výsledný efekt vede ke sjednocení barvy pleti
 • použití je bezbolestné
 • působí i na světlé chloupky
 • je nejlevnější metodou trvalé depilace
 • je současně krémem pečujícím o pokožku
 • zvláčňuje a vyživuje pokožku
 • postačuje velmi malé množství
 • první účinky se dostavují zpravidla do 6 týdnů
 • jeden krém vystačí cca na 6 týdnů při aplikaci na celé ruce
 • POZOR! u mužů je účinek snížen díky jinému hormonálnímu vlivu a zpravidla se prodlužuje čas nutný k dosažení rovnocenného výsledku (nebo k němu také nemusí dojít a podobně tomu tak může být i u žen s touto hladinou mužských hormonů - naše poznámka)

Jak používat epilační emulzi?

Aplikuje se na jakékoliv místo pokožky mimo sliznice.

Optimálně se používá při snížené aktivitě, tedy večer a nechá se vstřebat.
První a každá nejbližší možná aplikace je optimální po vytrhání chloupků mechanickou metodou (epilaci strojkem, voskem atp.). Usnadňuje vstřebání emulze přímo k váčku chloupku, kde působí.
Od 20.7. je nová emulze, která má zvýšený obsah účinné látky a aplikuje se dle výrobce pouze 1x denně; samy prozatím aplikujeme stále 2x :) ráno a večer jak bylo u původní verze emulze.

Tato nová emulze je také světlejší barvy, nehrozí tedy takové nebezpečí obarvení oděvu, jak nám některé zákaznice uváděly.

Od tohoto data jsou všechny expedované emulze, včetně akčního kulatého, průhledného balení, určeny výrobcem pro aplikaci 1x denně.

Máte-li některá z Vás zkušenost, že po vytrhání chloupků Vám chloupky rostou ještě více, pak na základě zkušeností našich zákaznic doporučujeme spíše jen chloupky holit, než před využitím emulze epilovat.

 

Se zvláčňující emulzí ušetříte spoustu peněz

 • při užívání emulze nepotřebujete žádné další krémy pro péči o pokožku
 • pro odstranění chloupků využíváte buď standardních technik a tím neustále investujete
 • nebo využitje trvalého odstranění chloupků jako je IPL či laser, které jsou mnohonásobně nákladnější
  • i v případě využití slevových serverů je stále více než 2x levnější nez trvalá depilace IPL či laseru
  • celé ruce cca 2 krémy - 1.900,- Kč nebo   6 návštěv IPL či laseru v akci á 700,- Kč - zaplatíte 4.200,- Kč
  • ušetříte tak stále více než 2.000,- korun oproti ošetření IPL či laseru

 

Jak se liší od epilačních krémů?

Epilační krémy a pěny způsobují aktuální "vypadnutí" či "rozpad" chloupku, který se následně znovu regeneruje a postupně vyrůstá. Některé z krémů napomáhají samotnému zpomalení, nikoliv však zastavují samotnou regeneraci a rozvoj. Chloupky tak následně vyrůstají znovu.

Zvláčňující epilační emulze live-nay působí do hloubky chloupků a to přímo až v samotném kořínku. Postupně tak zastavuje samotný růst a rozvoj chloupku. Chloupek nevypadává ihned po nanesení krému (nanáší se v tenké vrstě a nechává se vstřebat), ale postupně zeslabuje a zpomaluje růst až do stavu, kdy se stane pro nás již okem běžně neviditelný, nebo přestane růst úplně.

 

Výhody oproti jiným epilačním technikám:

- emulze je 2 v 1 - odstraňuje nežádoucí chloupky a současně plnohodnotně pečuje o pokožku
- absolutně bezbolestné
- časově nenáročné (nyní ještě méně náročné při aplikaci pouze 1x denně namísto 2x)
- výsledek není závislý na kvalitě nastavení stroje, stáří zábleskové lamy ani na kvalitě obsluhy jak je tomu u přístrojového ošetření IPL či laseru
- pečuje o pokožku, nikoliv ji ničí jak je tomu u epilace laserem či IPL přístroji (pracují s teplotou okolo 70 stupnů)
- vyskoká kvalita současné péče o pokožku
- pokožka je hladká a jemná
- pokožka získává potřebnou hydrataci
- uspoříte peníze za jiné krémy
- není nutné žádné pleťové mléko či jiný krém po sprchování, emulze je současně náhradou za jiné krémy
- na základě našich zkušeností jsou první výsledky již do 6 týdnů

 

Vyzkoušeli jsme...

níže uvádíme naše průběžné zápisky z původního článku "připravujeme"

 

Po 3 týdnech aplikace

Emulze je nyní ve fázi, kdy ji nejprve testujeme samy na sobě. Po prvních týdnech lze konstatovat, že je to emulze účinná, prozatím však nelze říci, zda výsledek bude 100%. Po třech týdnech cítíme všechny (a i manžele jsme do toho zatáhly), že nějaký výsledek se dostavuje, ale dle výrobce by měl být znatelný účinek znám až po cca 4 až 6 týdnech. Takže vlastně dobrá zpráva, neboť některé z nás již máme malá místa, kde nám na rukou či nohou chloupky nerostou. Ale my chceme být DOKONALÉ, že? Dejte nám tedy ještě nějaký ten čas a bude-li emulze účinná, jistě ji nabídneme i Vám. :)

 

Po 6 týdnech aplikace

Tak jsme tu znovu, dnes již po cca 6 týdnech, kdy se všechny z nás snaží si každé ráno vzpomenout na nanesení emulze na námi vybranou partii. Dámy, je to prostě výborné. Zásadní výhodou je domácí aplikace, která je závislá jen a jen na Vaši paměti. :) Škoda, že něco takového nepřišlo dřív, než si většina z nás vyzkoušela nejrůznější lasery a IPL. Jen naše drahé polovičky si stěžují, že jim vousy sice mírně mizí, ale jejich "zánik" nelze zdaleka srovnávat s našimi úspěchy. Však to taky potřebujeme víc než oni. :)

Jediný krém, který jsme na trhu našli, a alespoň s částečně stejným účinkem vyzkoušely. Byl nejlevněji za 579,- Kč 130ml. Nejen, že nemá takové účinky, ale je nutné jej aplikovat déle. Vždy samozřejmě musíme počítat, že každá z nás jsme jiná a i tento výrobek si může najít své zákazníky.

Nicméně obdobný výsledek se u nejmenovaného výrobku v našem případě dostavil až po cca 6-8 měsících a v konečném důsledku ani neepiluje s takovým účinkem jako epilační emulze. Tudíž, znovu se ověřuje, že ne vždy levnější je skutečně levnější. Kdybyste s tímto přípravkem chtěli dojít ke stejnému výsledku - pokud by se to povedlo, pak s ohledem na dvojnásobnou dobu užívání jste nakonec na vyšší ceně. Tak dámy - vzhůru ke kráse :)

Složení:

Aqua, Glycerin, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Arctostaphyllos Uva Ursi Leaf Extract, Saponaria Officinalis Root Extract, Equisetum Arvense Extract, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Ethoxydiglycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Allantoin, Panthenol, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylchlorothiazolinone

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Domácí pedikúra otevírá cestu ke zdravým a krásným nohám

personRadka Eliáškováremove_red_eye119bookmarkPéče o tělo

Proč pedikúra?Odstraňování tvrdé kůže a celkové změkčování kůže chodidel působí jako prevence jejího praskání, ale například omezuje i nepříjemný pach nohou. Všechny tyto problémy jsou způsobovány rohovatěním kůže chodidel. Pokud se totiž tvrdá kůže chodidel ..

Epilátor

personRadka Eliáškováremove_red_eye79bookmarkPéče o tělo

Každá žena by si přála mít krásnou hladkou pokožku bez nežádoucích chloupků. Žiletka pomůže pouze dočasně, protože za pár dní jsou chloupky zpátky. Jednoduchým řešením je epilátor. S tím se vám podaří docílit hladké pokožky až na 3 týdny. Co by měl umět?U ..

Veš dětska je stále aktuální

personRadka Eliáškováremove_red_eye127

Veš dětská je stále aktuálníVeš dětská (Pediculus capitis) se vyskytuje především ve vlasech dětí, může však napadat všechny věkové kategorie. Zatím nebylo jednoznačně prokázáno, zda napadá častěji děvčata nebo naopak chlapce. Na rozdíl od vši šatní, jejíž výskyt ..

Kyselina, která mládne za vás

personRedakceremove_red_eye259bookmarkPéče o pleť

Mládněte pomocí kyseliny. Prozradíme vám, proč byste měla koukat na to, aby váš krém či oční sérum obsahoval právě kyselinu hyaluronovou! Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí našeho těla. Nachází se v mezibuněčné hmotě. Dokáže na sebe skvěle vázat vodu (pojme ..

Zkoušeli jsme: Co zabírá na suché jemné vlasy

personRedakceremove_red_eye270bookmarkNezařazené

Jestli se někde na mně příroda hodně vyřádila – jednoznačně jsou to vlasy (mimo to, že její smysl pro humor je jinak samozřejmě daleko pestřejší). Mám jich málo, jsou jemné, zničené, nepoddajné, lámou se a nelesknou se ani poté, co s novou barvou opouštím kadeřnické ..

Péče o mastnou pleť

personRadka Eliáškováremove_red_eye72languagekrasnazdrava.cz

Každá žena má jiný typ pleti. Kosmetické společnosti hovoří o 3 základních typech: suché, smíšené a mastné. V tomto článku bych se chtěla změřit na pleť mastnou a poradit vám, jak o ní správně pečovat. Tento typ pleti se vyznačuje černými tečkami (tzv. komedony), ..

Sladká depilace – Body Sugaring

personRadka Eliáškováremove_red_eye67languagekrasnazdrava.cz

Co to je sladká depilace Tisíce let stará tradice, kterou probudila dnešní doba a jí přizpůsobená depilační technika. K odstranění chloupků se používá cukrová pasta, která je tvořená ze směsi vody, cukru a citrónové šťávy. Jde o zcela přírodní metodu z přírodních ..

Masky na obličej

personRadka Eliáškováremove_red_eye76languagekrasnazdrava.cz

Pleť pod maskouVyužij účinek domácích pleťových masek, které sice nedokážou zázraky, ale hodně pomohou. Osvěží pleť a zlepší její vzhled. Nejde přitom o žádný vynález moderní doby - masky se používaly už ve 3. tisíciletí př.n.l., a to z různých přírodních ..

Vrásky a jak na ně

personRadka Eliáškováremove_red_eye74languagekrasnazdrava.cz

Vrásky nám vznikají s přibýváním věku, na tváři nalezeme také jizvičky, ať už z mládí anebo způsobení nějakou nehodou. Jemným vráskám anebo jizvičkám se lze vyhnout pravidelnou a speciální péčí o pleť. Proto nabízím pár účinných rad: Dobré geny nám pomohou ke ..

Skype v péči bezpečnostních složek

personRadka Eliáškováremove_red_eye91languagelovinglife.cz

Telefonní hovory přes Skype jsou velice rozšířeně a někdy se zdá, že se tomu státní orgány zaradovaly. Mají teď jednu jednoduchou možnost, jak získávat cenné informace z tohoto celosvětového média. Existuje několik možností, jak uživatele odposlouchávat.Skype patří ..