Kachnička nebo raketa. Mějte je v ložnici a nikdo nic nepozná…

Také si už nějakou dobu chcete pořidit nějakou sexuální hračku, ale takové ty , které toho svým tvarem příliš prozrazují, jsou na vás prostě  moc? Tak pozorně čtěte. Našli jsme věci, nad kterými se děti nebudou případně divit, když je objeví ve vašem šuplíku.

shutterstock_276498341

Foto: Archiv MC Cosultant

Doba, kdy erotické pomůcky suše kopírovaly tvar lidského těla, je dávno pryč. Místo latexových napodobenin mužství nyní ložnice i koupelny dam stále častěji zdobí erotické hračky a erotické designové pomůcky. Erotické hračky jsou mnohdy k nerozeznání od běžných, dětských hraček, jen jejich užití je trochu jiné, odvážnější. To, co u nich kromě diskrétnosti ženy obdivují je i to, že jsou skvělou ozdobou toaletek a především vtipným dárkem pro muže i nejlepší kamarádky.

Vypadá jako kačenka do vody

Mezi erotické hračky, které patří mezi designově nejoblíbenější kousky, patří kačenky. Slouží jako erotické masážní strojky a jejich výhodou je, že je možné je použít i ve vodě.  U žen boduje růžová kačenka I Rub My Duckie® – PARIS. Tato kačenka se pyšní odnímatelným boa a její zobáček zdobí pravý Swarovski křišťál. I Rub My Duckie® – PARIS je skutečnou elegantní ozdobou dámských zákoutí ložnic.

Paris_Pink_Illu

Řekli byste, že je s touhle „dětskou kačenkou“ poměrně velká zábava?

Z vesmíru?

Do ložnic může „přilétnout“ i erotická raketa Retro rocket. Tato hračka umí víc než erotickou masáž, a tak jí do ložnic kupují spíš pánové. Přestože se víc než kačenky přibližuje klasické erotické pomůcce, působí zcela nenápadně a málokoho na první pohled napadne, k čemu se používá.

Zdroj informací: sexjehra.cz

Sdílej: