Poslední články ze sekce Děti & Rodina

Díky prvním teplým dnům možná už přemýšlíte o tom, že si letos konečně pořídíte ..

personRedakceaccess_time09. June 2019

Díky prvním teplým dnům možná už přemýšlíte o tom, že si letos konečně pořídíte zahradní gril. A výběr je široký. Na trhu je řada moderních grilů na dřevěné uhlí i na plyn, které jsou mezi zákazníky velmi žádané díky neotřelému designu a výborným ..

Čekáte miminko? Přemýšlíte, co už koupit do výbavy, abyste nemuseli kupovat vše najednou? ..

personRedakceaccess_time09. June 2019

Čekáte miminko? Přemýšlíte, co už koupit do výbavy, abyste nemuseli kupovat vše najednou? Nejnákladnější položkou je bezpochyby nábytek, jako je dětská postýlka, přebalovací pult či jídelní židlička. Bez těchto příslušenství se v domácnosti s miminkem neobejdete. V ..

Chřipka postihne přibližně 5 – 15 % populace. A z ní velkou část právě té dětské. Holt ..

personRedakceaccess_time29. may 2019

Chřipka postihne přibližně 5 – 15 % populace. A z ní velkou část právě té dětské. Holt kapénky si vybírají ty nejslabší… Zvláště u „školkařů“ se zejména v zimním období vyskytují poměrně často a vám i prckovi nezbývá, než s nimi úporně bojovat. I samotná ..

Poslední články ze sekce Kondice

Do posilovny chodí asi každá třetí žena. Kvůli úbytku kilogramů a formování postavy. V ..

personRedakceaccess_time27. may 2019

Do posilovny chodí asi každá třetí žena. Kvůli úbytku kilogramů a formování postavy. V sexu jsou ale obecně ženy pasivní. Okolo 40ti minut vášnivého sexu pod dámskou taktovkou přitom plnohodnotně nahrazuje hodinovou návštěvu v posilovně. Je dokázáno, že ženy jsou v sexu ..

Nejdůležitější je dobré trávení. Trávíme-li potravu dobře, získáváme dostatek živin a ..

personRedakceaccess_time27. may 2019

Nejdůležitější je dobré trávení. Trávíme-li potravu dobře, získáváme dostatek živin a nepotřebujeme je ukládat ani se přejídat. Pro dobré trávení jsou důležitá střeva, játra, žaludek a slezina. Ledviny a lymfatický systém, plíce a kůže odvádějí z těla ..

Že jste je doteď jen jedla? To se může změnit. Řada hollywoodských celebrit se ve wrapy ..

personRedakceaccess_time27. may 2019

Že jste je doteď jen jedla? To se může změnit. Řada hollywoodských celebrit se ve wrapy proměňuje – záměrně. Chtějí tak detoxikovat organismus a hubnout. Chcete se zbavit vody, toxinů, celulitidy a celkově vizuálně zeštíhlet? Nechte se zabalit! Přichází sem trend z ..

Nehladovte. Už stejně víte, že zhubnete maximálně tři kila, odvodníte se, ztratíte na ..

personRedakceaccess_time27. may 2019

Nehladovte. Už stejně víte, že zhubnete maximálně tři kila, odvodníte se, ztratíte na svalové hmotě a výsledek nemá dlouhého trvání. Změňte přístup k vlastnímu tělu. Některé věci se rády opakují ze setrvačnosti. Některé proto, že to bez nich opravdu nejde. U hubnutí ..

O hubnoucích tabletách se toho napsalo už mnoho. V podstatě tady panuje jeden velký názor, že ..

personRedakceaccess_time27. may 2019

O hubnoucích tabletách se toho napsalo už mnoho. V podstatě tady panuje jeden velký názor, že nefungují a že s nimi nezhubnete. Proč se ale tak dobře prodávají, když jim nikdo nevěří? Pátrali jsme. Řekněme si to na rovinu. Trh s doplňky stravy slibujícími úbytek váhy ..

Které seriály byste rozhodně neměla nechat bez povšimnutí, nebo je i po letech, co jste ..

personRedakceaccess_time27. may 2019

Které seriály byste rozhodně neměla nechat bez povšimnutí, nebo je i po letech, co jste poprvé viděla znovu oprášit? Tady je inspirující seznam! Zoufalé manželky: Zábavné hospodyňky! Sousedky z Wisteria Lane znají ženy i dívky po celém světě a je fakt, že se scénaristům ..

Poslední články ze sekce Móda

Možná se také chystáte na změnu. Ne, nemám teď na mysli životní změnu spočívající ve ..

personRedakceaccess_time09. June 2019

Možná se také chystáte na změnu. Ne, nemám teď na mysli životní změnu spočívající ve výměně partnera či odchodu ze zaměstnání. Mám za lubem něco sice menšího a významem neporovnatelného, pro nás ženy však přesto nadmíru důležitého. Ano, jedná se o vaše vlasy. ..

Vybíráte si nový kousek do šatníku? Hledáte odstín rtěnky, který by z vás udělal sexy ..

personRedakceaccess_time09. June 2019

Vybíráte si nový kousek do šatníku? Hledáte odstín rtěnky, který by z vás udělal sexy vampa? Totéž si slibuje většina z nás i od make-upu či nové barvy na vlasy.I u šperků a oblečení chceme, aby díky nim vynikly naše přednosti a nedostatky zůstaly skryty.Nezřídka však ..

Teplá éra představuje nový trend – maximalistické rozevláté sukně. Jsou sofistikované, ..

personRedakceaccess_time28. may 2019

Teplá éra představuje nový trend – maximalistické rozevláté sukně. Jsou sofistikované, pohodlné, jednoduché a ženské – po všech stránkách předurčené k tomu si je zamilovat! Možná jste si jí doteď bála, teď nastal čas, vpustit si ji do šatníku. Maxi sukně jsou „must ..

Poslední články ze sekce Krása

Nezamlouvají se vám metody akrylových a gelových nehtů? Nelíbí se vám ani francouzská ..

personRedakceaccess_time08. June 2019

Nezamlouvají se vám metody akrylových a gelových nehtů? Nelíbí se vám ani francouzská manikúra, kterou má dnes téměř každá žena na svých nehtech? A nemáte ani trpělivost s nekvalitními laky na nehty, které se začnou během několika dnů olupovat? Pak vyzkoušejte gelové ..

Atopická pokožka se přes zimní období (od října do dubna) zhoršuje. Důvodem je suchý, ..

personRedakceaccess_time08. June 2019

Atopická pokožka se přes zimní období (od října do dubna) zhoršuje. Důvodem je suchý, někdy až příliš teplý vzduch v domácnostech. Ale zhoršení atopické pokožky má na svědomí také venkovní mráz, který pokožku vysušuje. Na co si dát v tomto období pozor? A jak se o ..

V současné době jsou velmi oblíbené přírodní produkty, což výrobci dobře vědí. Na trhu ..

personRedakceaccess_time08. June 2019

V současné době jsou velmi oblíbené přírodní produkty, což výrobci dobře vědí. Na trhu se objevuje přírodní kosmetika, která láká spoustu žen na její blahodárné účinky. Ale objevují se také prodejci, kteří sice nabízí přírodní kosmetiku, ale přitom tato kosmetika ..

Přemýšlíte o účesu, který by vám dodal na eleganci, noblese a zároveň podrthnul váš ..

personRedakceaccess_time28. may 2019

Přemýšlíte o účesu, který by vám dodal na eleganci, noblese a zároveň podrthnul váš něžný look? Zkuste to jako Francouzky. Našli jsme objemné skvosty, které si vás získají neotřelostí. Při vytváření se neobejdete bez tupírovacího hřebenu, objemového spreje, laku na ..

Připadá vám, že váš účes už je nějakou tu dobu stále stejný – fádní? Zbystřete. ..

personRedakceaccess_time28. may 2019

Připadá vám, že váš účes už je nějakou tu dobu stále stejný – fádní? Zbystřete. Našli jsme 3 super účesy pro polodlouhé a dlouhé vlasy, které zaženou nudu. Před tím, než začnete účesy vytvářet zapracujte na co největší nadýchanosti svého úpčesu. Ideální je ..

Příroda k vám nebyla příliš štědrá a nadělila vám vlasy bez objemu, se kterými jen tak ..

personRedakceaccess_time28. may 2019

Příroda k vám nebyla příliš štědrá a nadělila vám vlasy bez objemu, se kterými jen tak nějaký účes nevytvoříte? Jděte na to prostě jen líp! Základem úspěchu je správný střih vlasů. Jste-li majitelkou velmi jemných vlasů, počítejte s tím, že nebudete moci příliš ..

Poslední články ze sekce Zdraví

Chtěli byste vyměnit nezdravá jídla za mnohem zdravější, ale nevíte, jak na to? V prvé ..

personRedakceaccess_time09. June 2019

Chtěli byste vyměnit nezdravá jídla za mnohem zdravější, ale nevíte, jak na to? V prvé řadě tentokrát zapomeňte na hledání inspirace u svých babiček, tedy na doby, kdy jídlo mělo být především levné, co nejvíce zasytit a co nejlépe se beze zbytku zužitkovat… Hodně se ..

Definitivně skončit s kouřením může být někdy finančně náročnější, než kouření ..

personRedakceaccess_time09. June 2019

Definitivně skončit s kouřením může být někdy finančně náročnější, než kouření samotné. Ony totiž všechny ty náplasti, prášky, elektronické cigarety a příručky taky nejsou zadarmo. Jak přestat kouřit rychle, levně a napořád? Nechte si poradit odborníky.Existuje ..

Zátěž jater a ledvin při hubnutí Hubnutí je pro organismus zatěžujícím procesem. Je ..

personRedakceaccess_time09. June 2019

Zátěž jater a ledvin při hubnutí Hubnutí je pro organismus zatěžujícím procesem. Je nezbytná bezvadná souhra jednotlivých orgánů, bezvadná funkce každého z nich. Je nutné co možná nejlepší vyladění organismu. Takovým vyladěním se myslí především jeho pročištění, ..

Jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují naše zdraví, je způsob, jakým se ..

personRedakceaccess_time09. June 2019

Jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují naše zdraví, je způsob, jakým se stravujeme. Mnohdy si ani neuvědomujeme, jak je vztah mezi nemocí a správnou výživou těsný. Není dobré jíst jen některé druhy potravin, i kdyby se jednalo o potraviny s mnoha pozitivními ..

Správné stravování je jednou z nejlepších investic, kterými můžete dlouhodobě prospět ..

personRedakceaccess_time09. June 2019

Správné stravování je jednou z nejlepších investic, kterými můžete dlouhodobě prospět svému zdraví. Dobrá výživa upevňuje zdraví a zvyšuje kapacitu pro fyzickou a psychickou aktivitu. Zdravý životní styl může přispět k dosažení a udržení optimálního zdravotního stavu ..

Kupujete levnější jogurty, sýry nebo šunku? Vím, je to levné a dnes se snažíme všichni ..

personRedakceaccess_time09. June 2019

Kupujete levnější jogurty, sýry nebo šunku? Vím, je to levné a dnes se snažíme všichni ušetřit. Ale pak dáváte tělu zároveň řádnou porci takzvaných "éček" - většinou bramborového škrobu a dalších náhražek za dražší maso nebo mléko. Dnes se náhražky přidávají do ..