Články a videa v sekci Krása

Inspirováno celebritami: Večerni líčení

access_time16.leden 2020 remove_red_eye23 chat_bubble_outline0

Vyčerpala jste všechny nápady na párty líčení? Nevíte, čím ozvláštnit poslední den v roce? Váš nekonečný zdroj inspirace, celebrity, vás provedou třemi nejlepšími styly líčení, pomocí kterých zazáříte stejně jako ohňostroj!Naučte se základní prvky, jak vytvořit mistrovské dílo. ..

Stylové letní líčení

access_time15.leden 2020 remove_red_eye10 chat_bubble_outline0

Je známo, že jsou celebrity ochotny zaplatit miliony za svůj bezchybný vzhled a styl. Tak proč toho nevyužít a nepoužít je jako zdroj inspirace pro své líčení? Okoukněte všechny styly a uvidíte, že si určitě jeden oblíbíte! Tato nová sezóna je zaplněna stylovými vzhledy a ti, co je nosí ..

Krémy proti vráskám nebo jen další vrásky z jejich ceny?

access_time28.květen 2019 remove_red_eye177 chat_bubble_outline0

Vybíráte krém, který zatočí s vráskami? Nevěřte marketingovým tahům značek zvučných jmen. Buďte o krok napřed a seznamte se s úlohami jednotlivých složek v krémech. Je to už delší dobu, co server iDnes.cz informoval o tom, že jen ve Francii používá krémy proti vráskám 38 % žen a vůbec je ..

Účesy a střihy podle horoskopu

access_time29.prosinec 2019 remove_red_eye62 chat_bubble_outline0

Astrologové předpokládají, že každé znamení zvěrokruhu má zvláštní účes nebo střih, který maximálně zobrazit Vaše nitro jako zástupce znamení zvěrokruhu a představí Vás nejvýhodněji. Beran (21.3. až 20.4.) Mnohé ženy tohoto znamení mají přirozeně vlnité vlasy. Dynamiku a ..

31 zkrášlovacích tipů

access_time26.prosinec 2019 remove_red_eye55 chat_bubble_outline0

Péče o pleť je sama o sobě velmi namáhaví činnost, a co teprve péče o stárnoucí pleť! Vrásky, zaryté linie, fleky a mnoho dalších mohou vaši pokožku udělat nevzhlednou. Samozřejmě, že tu jsou i jiné cesty, jak stárnutí pozastavit, např.plastické operace, ale měla byste vždy mít na paměti, ..

Zdravé a krásné vlasy nejsou sen, jen potřebují péči...

access_time25.prosinec 2019 remove_red_eye34 chat_bubble_outline0

Vlasy jako pleťO vlasy bychom se měly starat celoročně, zvláštní pozornost si však naše kštice zaslouží v zimě a v létě. V chladných měsících trpí vlasy nejvíce přechody z vyhřáté místnosti do mrazu a ani pokrývka hlavy jim nepřidá. A v létě jim zase dávají zabrat sluneční paprsky a ..

Jak rozzářit pleť za jeden den?

access_time24.prosinec 2019 remove_red_eye93 chat_bubble_outline0

Zkuste napařování obličeje!Napařování obličeje je nejlepší způsob, jak důkladně vyčistit hluboké póry. Tato péče je nezbytná jednou týdně, aby se uvolnily všechny nečistoty z vaší pleti. Při napařování obličeje se vám rozšíří ucpané póry, pokožka se zvláční a snadněji se ..

Eva Peltrámová: Jak rychle zhubnout? Rozhodně ne hladověním!

access_time17.prosinec 2019 remove_red_eye72 chat_bubble_outline0

Eva Peltrámová z Prahy podniká v oblasti fyzioterapie a poradenství. Když jsme vybírali na přání čtenářů a čtenářek odborníka, kterého vyzpovídáme na tak populární téma, jako je hubnutí, chtěli jsme na to jít trochu jinak než módní časopisy, které přinášejí tipy na diety a ..

Celebrity doporučují zázračné přírodní látky pro zdravou pleť, krásné vlasy a štíhlou linii

access_time16.prosinec 2019 remove_red_eye141 chat_bubble_outline0

Jak brání celebrity svou pokožku a vlasy proti podzimním plískanicím? Jak si udržují štíhlou linii? S pomocí přírodních léčivých přípravků a kosmetiky, které jsou nyní k dostání i v ČR! Vyzkoušejte osvědčené přírodní produkty, které pravidelně používají i takové hvězdy, jako jsou ..

Nový hit: Make-up z minerálů

access_time08.prosinec 2019 remove_red_eye86 chat_bubble_outline0

Minerální make-up nabízí jedinečný zážitek pro ty, kteří chtějí eliminovat chemické látky z jejich obličeje. Navíc zázračný účinek minerálních látek ve směsi s jinými složkami nebude pouze make-up, ale dostane se na novou úroveň, kdy sníží šance kožních problémů. Výhody jsou ..

Jak vybrat správný odstín make-upu

access_time08.prosinec 2019 remove_red_eye97 chat_bubble_outline0

Pro mnoho žen je jejich vzhled důležitý. Ať už potřebují vypadat v dobře v práci, nebo se prostě jen chtějí líbit. Většina žen řeší svůj vzhled od účesu až po boty. Na co byste se však měli soustředit nejvíc, je odstín make-upu.Při výběru toho pravého podkladu (ať už make-upu nebo ..

Make-up přiměřený věku

access_time04.prosinec 2019 remove_red_eye100 chat_bubble_outline0

Existují 3 hlavní důvody, proč my ženy nosíme make-up. První důvod je chránit naši pokožku před škodlivými ultrafialovými paprsky, které způsobují poškození kůže a stárnutí. Většina make-up produktů má v současné době faktory chránící před sluncem, který chrání kůži před ..

1 2 3 4 5 6