Články a videa v sekci Krása

Krémy proti vráskám nebo jen další vrásky z jejich ceny?

access_time28. may 2019remove_red_eye104chat_bubble_outline0

Vybíráte krém, který zatočí s vráskami? Nevěřte marketingovým tahům značek zvučných jmen. Buďte o krok napřed a seznamte se s úlohami jednotlivých složek v krémech. Je to už delší dobu, co server iDnes.cz informoval o tom, že jen ve Francii používá krémy proti vráskám 38 % žen a vůbec je ..

Slyšeli jste o gelových lacích na nehty?

access_time08. June 2019remove_red_eye86chat_bubble_outline0

Nezamlouvají se vám metody akrylových a gelových nehtů? Nelíbí se vám ani francouzská manikúra, kterou má dnes téměř každá žena na svých nehtech? A nemáte ani trpělivost s nekvalitními laky na nehty, které se začnou během několika dnů olupovat? Pak vyzkoušejte gelové laky, které u nás ..

Atopická pokožka v zimě: na co si dát pozor?

access_time08. June 2019remove_red_eye102chat_bubble_outline0

Atopická pokožka se přes zimní období (od října do dubna) zhoršuje. Důvodem je suchý, někdy až příliš teplý vzduch v domácnostech. Ale zhoršení atopické pokožky má na svědomí také venkovní mráz, který pokožku vysušuje. Na co si dát v tomto období pozor? A jak se o atopickou pokožku v ..

Jak poznat, že se jedná o přírodní kosmetiku?

access_time08. June 2019remove_red_eye113chat_bubble_outline0

V současné době jsou velmi oblíbené přírodní produkty, což výrobci dobře vědí. Na trhu se objevuje přírodní kosmetika, která láká spoustu žen na její blahodárné účinky. Ale objevují se také prodejci, kteří sice nabízí přírodní kosmetiku, ale přitom tato kosmetika přírodní není. ..

Pravá Pařížanka: Tyhle večerní účesy vás chytnou

access_time28. may 2019remove_red_eye147chat_bubble_outline0

Přemýšlíte o účesu, který by vám dodal na eleganci, noblese a zároveň podrthnul váš něžný look? Zkuste to jako Francouzky. Našli jsme objemné skvosty, které si vás získají neotřelostí. Při vytváření se neobejdete bez tupírovacího hřebenu, objemového spreje, laku na vlasy, uhlazující ..

Oslňte v novém účesu. In budou ty z divokého západu

access_time28. may 2019remove_red_eye144chat_bubble_outline0

Připadá vám, že váš účes už je nějakou tu dobu stále stejný – fádní? Zbystřete. Našli jsme 3 super účesy pro polodlouhé a dlouhé vlasy, které zaženou nudu. Před tím, než začnete účesy vytvářet zapracujte na co největší nadýchanosti svého úpčesu. Ideální je natočit vlasy na ..

Vlasy bez objemu? A fakt jste zkusila všechno?

access_time28. may 2019remove_red_eye140chat_bubble_outline0

Příroda k vám nebyla příliš štědrá a nadělila vám vlasy bez objemu, se kterými jen tak nějaký účes nevytvoříte? Jděte na to prostě jen líp! Základem úspěchu je správný střih vlasů. Jste-li majitelkou velmi jemných vlasů, počítejte s tím, že nebudete moci příliš experimentovat. ..

Chraňte vlasy před vysušením – pečujte o ně oleji!

access_time28. may 2019remove_red_eye110chat_bubble_outline0

Že se obáváte toho, že budou zplihlé, těžké a mastné? Nemusíte! Nové receptury umožňují rovnoměrné nanášení a okamžité vstřebávání. Pečující látky tak mohou ihned začít působit, a proto vlasy vůbec nezatěžují. Špičkové vlasové přípravky vesměs pracují s mikroskopickými ..

Proměňte se v twist girl! Tyhle copy letí.

access_time28. may 2019remove_red_eye78chat_bubble_outline0

Není to ani tolik let, co by vás nenapadlo zaplést cop jinam, než „na doma“. Teď jsou twisty dominantou módních přehlídek a září ve všech možných obměnách. Jaké letos stojí za to se naučit? Podívejte se! Rozvolněné copy, které lemují kontury vašeho obličeje, vás letos rozhodně neminou ..

Nebaví váš hnědá? Buďte „blur“!

access_time28. may 2019remove_red_eye97chat_bubble_outline0

Upusťte od nudné jednolité barvy a dodejte svému účesu jarní drive. Pomocí nové techniky tónování získají vlasy pohyb a nekonečný lesk. Jmenuje se blur a je jednoznačnou volbou, jestli hledáte účes, který vás opravdu bude bavit. Tajemství jeho přitažlivosti tkví v prolínání několika ..

Jak mít hřívu z plakátu? Stačí prý pár kapek vaší krve!

access_time28. may 2019remove_red_eye67chat_bubble_outline0

Každý den ztratíme zhruba stovku vlasů. Pokud jich ale na kartáči zůstávají chomáče, je třeba pátrat po příčině. Tou nejčastější jsou genetické dispozice, hormonální nerovnováha, špatná výživa, nemoci nebo dlouhodobý stres. Co s tím? Nová nadějná metoda v léčbě nadměrné ztráty ..

Vytvořte si wet look podle Evy Green

access_time28. may 2019remove_red_eye74chat_bubble_outline0

Hledáte neotřelý a efektivní účes na večírek? Inspirujte se u jedné z nejkrásnějších Bond girls a překvapte éterickým wet lookem. Eva Green disponuje neuvěřitelně ženskou a magnetickou přitažlivostí. Je jednou z nejtalentovanějších hereček současnosti. Taky má vynikající cit pro trendy ..