Články a videa v sekci Krása keyboard_arrow_right Kosmetika & Make-up

Jak poznat, že se jedná o přírodní kosmetiku?

access_time08. June 2019remove_red_eye113chat_bubble_outline0

V současné době jsou velmi oblíbené přírodní produkty, což výrobci dobře vědí. Na trhu se objevuje přírodní kosmetika, která láká spoustu žen na její blahodárné účinky. Ale objevují se také prodejci, kteří sice nabízí přírodní kosmetiku, ale přitom tato kosmetika přírodní není. ..

Neexistuje špatný makeup. Špatný je vždy jen způsob nanesení.

access_time27. may 2019remove_red_eye57chat_bubble_outline0

V podstatě máte jen dva problémy. Buď vaše pleť vypadá po aplikaci produktu stejně jako před ním nebo naopak vypadáte jako maska. Kde může být chyba? Svůj k svému: Makeup a typ pokožky jsou dvě spojené nádoby V první řadě byste si měli uvědomit, jaký máte druh pokožky. Pokud patříte k ..

Voda v pleťi může zamrznout aneb Co všechno se napovídá o zimní pleťové péči…

access_time27. may 2019remove_red_eye64chat_bubble_outline0

Jak pečovat o pleť v zimě? Stejně jako na podzim, na jaře a v létě. Překvapení? Ne, jen jsme vyvrátili asi 150 mýtů o pleťové péči v zimních měsících. Je pravda, že v zimě se hodí změnit denní krém, ale rozhodně ne ho přestat používat. Toho, že vám zamrzne obsažená voda v pleťových ..

V pohledu je síla! Zamilujte se do grafického líčení očí.

access_time27. may 2019remove_red_eye71chat_bubble_outline0

Nepřehlédnutelný make-up je založený na silné černé barvě a kontrastu. Veškerá pozornost je soustředěna na oči. Takhle to například vřelo na festivalu v Cannes. Krásná Lara Stone vsadila na velmi výrazné líčení. Celé oko zahalila do černého stínu a u vnějšího koutku stín vytáhla tak, ..

Blending brush, powder brush, contouring brush: Znáte základní makeup štětce?

access_time27. may 2019remove_red_eye107chat_bubble_outline0

O tom, že makeup se nemá nanášet prsty, ale speciálním štětcem jsme nedávno psali v článku Make up podle celebrit: Jen jeden odstín nestačí. Znáte ale ostatní štětce? Podívejte se. Tyhle byste měla mít v taštičce! Pevné základy aneb Co byste neměla podcenit „Make-up může změnit celou ..

Makeup podle celebrit: Jen jeden odstín nestačí – konturujte!

access_time27. may 2019remove_red_eye323chat_bubble_outline0

Ptáte se na tajemství dokonalé pleti JLo, Evy Longoria, Beyoncé nebo Kim Kardashian? Tkví v konturování, používání rozjasňovače a dokonalé přípravě pleti před samotným líčením. Spousta žen podceňuje 2 zásadní věci – péči o pleť a barvu makeupu. Finální efekt pak často není moc ..

Večírkový make-up: Tímto lookem zabodujete!

access_time27. may 2019remove_red_eye68chat_bubble_outline0

Nemusíte mít vykreslené kouřové stíny až ke spánkům nebo sahat po rtěnce tak třpytivé, až bude přecházet zrak. Vsaďte raději na dokonalost kontur. Hrajte si s make-upem, s perletí, rozjasněte žádoucí partie. Pak stačí jen jemně doladit líčení očí, rtů a hvězdný look se 100% dokonalou ..

Hvězdný look: Light glowy podle JLo

access_time27. may 2019remove_red_eye93chat_bubble_outline0

Přirozený lehce lesklý makeup. To je její tajemství. Inspirujte se a přitáhněte stovky pohledů. Pokud se chcete také inspirovat tímto líčením, začněte s make-upem. Doporučujeme True Match odstín W3 Golden Beige pro zlatavý nádech. Rozetřete ho v tenké vrstvě, aby byl efekt co nejpřirozenější. ..

Trendy nehty? Zapilovat do kulata, zkrátit a nabarvit na modro!

access_time27. may 2019remove_red_eye77chat_bubble_outline0

Trendy se dotýkají všech oblastí. Nehtíky nevyjímaje. Jak je letos upravit, abyste vypadala jako pravá hollywoodská star? Od dlouhých hranatých nehtů se ustupuje už druhý rok. V módě jsou rozhodně krátké a spíš kulaté nebo zapilované do špičky. Z barev rozhodně vedou tyrkysová a studená ..

Otevřete oči – linkujte!

access_time27. may 2019remove_red_eye65chat_bubble_outline0

Linka umocní váš pohled a opravdu sluší každému, zvlášť je-li precizně vykreslená. Nebojte se proto linkování a berte do ruky kajalové tužky, gelovky nebo fixy – zn. HNED! Sice to chce trochu cviku, ale po pár dnech se stanete přímo expertkou na linkování. Oslníte například looky make-up ..

Můj kosmetický hrdina

access_time27. may 2019remove_red_eye87chat_bubble_outline0

Každá žena má svého vyvoleného kosmetického experta, na kterého nedá dopustit. Oslovily jsme 7 žen, aby se nám pochlubily se svým hero produktem a prozradily, proč by právě tento výrobek doporučily ostatním dámám. HERO 1: Mandlový pleťový olej Weleda & Jana Neobejdu se bez Mandlového pleťového ..

Trend z festivalu v Cannes – výrazně nalíčené oči

access_time27. may 2019remove_red_eye68chat_bubble_outline0

Festival v Cannes je jedním z nejsledovanějších míst. A právě proto chce každá celebrita oslnit co nejvíce. Na co vsadily krásky Freida Pinto, Natasha Poly, Eva Longoria nebo Zoe Saldana? Všechny ikony červeného koberce zvolily letos make-up, který klade důraz na maximální zvýraznění očí. Rty ..