Krása keyboard_arrow_right Peknyzadekznackahned: Řešení, které opravdu platí na celulitidu

Obrázek příspěvku: Peknyzadekznackahned: Řešení, které opravdu platí na celulitidu

Peknyzadekznackahned: Řešení, které opravdu platí na celulitidu

personaccess_time28. may 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye62 shlédnutí

„V boji proti celulitidě značně pomáhají zásady racionální výživy jako: hodně pít, jíst zeleninu a ovoce, pravidelně cvičit. Ovšem celulitidou trpí i vrcholoví sportovci, kteří často všechna pravidla správného životního stylu dodržují. Důvodem je, že je celulitida jako civilizační choroba bohužel dědičná a pokud ji máte v rodině, bude pro vás boj s ní mnohem náročnější,“ říká žilní specialista MUDr. Ota Schütz a dodává, že stejně jako u křečových žil, tak i u celulitidy je původcem nedostatečnost pojivové tkáně. Ta způsobuje poruchu elastických a kolagenních vláken a tím i ztrátu pružnosti a kvality kůže, a to právě díky úbytku povrchní vaskulární vrstvy.

Cellu M6 – Seznamte se se zázrakem

„K redukci celulitidy používáme nejnovější přístroj z generace Cellu M6, jehož pomocí dosahujeme hodnotitelných výsledků. Samotné léčbě předchází lékařské vyšetření, na jehož základě je sestaven konkrétní léčebný program, který na míru vytváříme každému klientovi,“ vysvětluje primář Žilní kliniky MUDr. Schütz a dodává, že pro dosažení absolutního vyhlazení pokožky je potřeba absolvovat kolem čtyřiceti ošetření. Výsledky jsou ovšem vidět už po absolvování prvních pár ošetření.

Pro krásu se nemusí trpět

Celé ošetření navíc působí velmi relaxačně. Jen si lehnete na lehátko a necháte se masírovat. Při masáži dochází ke zvýšení cévního prokrvení, zrychlení lymfatického oběhu, stimulaci kolagenních a elastických vláken, stimulaci svalové hmoty a k narušení a likvidaci celulitické tkáně s metabolickými zplodinami na ni vázanými. Pomocí přístroje tedy rychle docílíte hladké pokožky, ovšem z dlouhodobějšího hlediska nezanedbávejte ani tyto zásady, které vám pomohu udržet žádoucí stav:

 • posilujte krevní oběh pohybem, pravidelně cvičte (chůze, jízda na kole)
 • udržujte svou váhu v optimálních hodnotách
 • jezte ovoce, zeleninu, nízkotučné mléčné výrobky, pijte dost tekutin
 • nekuřte
 • nenoste těsné oblečení, které zpomaluje krevní a lymfatický oběh
 • nestůjte a neseďte dlouho bez pohybu
folder_openPřiřazené štítky

0 komentáře

  Vložit komentář

  info_outline

  Nepublikujte SPAM!

  Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.