Články a videa v sekci Sex Vztahy

Ženy chtějí lásku, muži sex

access_time07.březen 2020remove_red_eye324chat_bubble_outline0

Proč tvoříme vztahy? Co od nich čekáme a co je naší největší motivací? Je to láska, sex, založení rodiny nebo snad manželství…? Ženy a muži – v čem jsou rozdílní? Ženy i muži chtějí tvořit vztahy. Ať už v nich hledají lásku, sex, peníze nebo cokoliv jiného, většinou se i vezmou. ..

Taste ženské zbraně

access_time07.březen 2020remove_red_eye265chat_bubble_outline0

Nespokojenost se sebou dojem neudělá Cítit se skvěle neznamená dokonalý vzhled, ale Vaše sebevědomí. Sebevědomí je totiž tou největší ženskou zbraní. Nemusíte mít dlouhé nohy jako modelka, abyste se cítila dobře. Důležité je být sama se sebou spokojená. Pokud nebudete mít ráda své tělo, ..

Mýty o manželství

access_time07.březen 2020remove_red_eye261chat_bubble_outline0

1. mýtus: Věčná láska Partnera musíme milovat vždy, i když je protivný a chová se hloupě. Je to můj partner a musím ho respektovat ve všem. Omyl, realita je jiná. To, že partner nerespektuje nějaké moje rozhodnutí, neznamená, že nás nemiluje. Musíme si ovšem uvědomit, že to, jak se chováme k ..

Když muž zaslechne tikot biologických hodin

access_time07.březen 2020remove_red_eye247chat_bubble_outline0

Poplach! Co teď? Tikot hodin se nedá přeslechnout, muž se zcela probudí ze snu nekonečných staromládeneckých večírků a rozhodne se jednat. Jenže je tu problém. S kým si nositele jména pořídit. Děvčata pro zábavu nejsou těmi nejvhodnějšími kandidátkami, chce to ženu praktickou a vyspělou. ..

Všechny šílí po neosexuálovi

access_time07.březen 2020remove_red_eye253chat_bubble_outline0

Neosexuál je nový typ muže, který nejen ovládá základy slušného chování, dobře vypadá a dbá o sebe, ale také při tom všem neztrácí svoji mužnost.Podle průzkumu jedné firmy, která se zabývá výrobou deodorantů sní po objetí tohoto svalnatého muže se zarostlou tváří 81% žen (osloveno ..

Co Vám muží říkají květinou

access_time07.březen 2020remove_red_eye294chat_bubble_outline0

Poznáte, co Vám chce muž říct květinou beze slov? Jak dobře znáte květomluvu? Dokážete mužovy pocity rozluštit? Květiny jsou symbolem lásky a plodnosti a každá květina nám chce říct něco jiného. Nejvíce se květiny k vyjádření citů využívaly ve viktoriánské době, kdy muži neměli tolik ..

Co musíte vědět, než s ním začnete bydlet

access_time07.březen 2020remove_red_eye228chat_bubble_outline0

Bude Vás srovnávat se svou maminkou Uvařila jste mu jeho oblíbené jídlo a už se těšíte, jak mu to bude chutnat a pochválí Vás. Místo pochvaly Vás však čeká jen: „maminka dělá lepší“. Na tuto větu si začněte rychle zvykat, uslyšíte ji totiž velmi často – jeho maminka totiž umí ..

Nevěra a promiskuita

access_time06.březen 2020remove_red_eye236chat_bubble_outline0

Nevěra a promiskuita Nevěra.Známe ji asi všichni, co? Nosíme ji v sobě.Taková zajímavá věc. Co vede šťastně zadané, že ji tak rádi vyhledávají a současně odsuzují?Většinou nemáme moc pochopení pro ty co nevěrní jsou a s účastí sledujeme podváděné. Asi normálka. Nikdo nechce být ..

Sex přes ICQ

access_time06.březen 2020remove_red_eye258chat_bubble_outline0

Sex se dá dneska provozovat snad všude a všelijakými způsoby. Žhavé erotické telefonáty nejsou ničím neobvyklým, posílání odvážných sms nevyjímaje. Ale zkusila jste už někdy sex po icq? Jaké to vlastně je? Potěšit se na dálkuJe virtuální sex opravdu tak vzrušující, jak slýcháme od ..

Jak si užívají sex důchodci? Tento průzkum vás překvapí!

access_time06.březen 2020remove_red_eye312chat_bubble_outline0

Pokud jste si mysleli, že sex je doménu výhradně mladíků a starší generace nemá nárok, budete po přečtení tohoto článku rozhodně překvapeni. Málokdo si připouští, že by jeho rodiče či dokonce prarodiče mohližít sexuálním životem. Nejnovější studie však ukazuje, že přání je otcem ..

Jak si udržet dobré vztahy

access_time21.únor 2020remove_red_eye312chat_bubble_outline0

Vztahy pro náš spokojený životVztahy – někdy si říkáme, že mít vztahy je jedna z nejhorších věcí, že je to pro nás zraňující, omezující, že se často s partnerem nebo partnerkou hádáme, nemůžeme se na ničem shodnout, máme jiné představy o životě a o společné budoucnosti…ale přesto ..

Osudová seznamka

access_time21.únor 2020remove_red_eye379chat_bubble_outline0

Z mnoha úst slyšíme, že na seznamce jsou pouze zoufalci. Je však opravdu důvod stydět se za svůj profil na seznamovacím webu? Dnešní doba je mnohdy na příležitosti k seznámení skoupá. Přeje povinnostem, a těm připisuje většinu našeho času. Kde jsou ty doby, kdy jste se na škole každý týden ..