Články a videa v sekci Sex Vztahy keyboard_arrow_right Sex

Hrajeme si: na školačku, pokojskou i na cat woman

access_time29. may 2019remove_red_eye43chat_bubble_outline0

Možná jste také ještě nenašla odvahu to vyzkoušet. Proto jsme požádaly ženy, které se naopak převlékají rády, aby shrnuly benefity, kvůli kterým by se svého převleku čas od času nevzdaly. Dlouhou dobu jsme aspoň my tady „ženy, které ví“ zastávaly názor, že tyhle sexuální hrátky jsou ..

Miluju ho, ale v posteli nám to úplně neklape. Proč?

access_time29. may 2019remove_red_eye50chat_bubble_outline0

Nejste sama, kdo si tuhke otázku pokládá. Nesouhra v milování je problém značného počtu párů. Ale při troše snahy a chtíče na tom zapracovat se dá všechno vypilovat. Můžete se jít láskou zbláznit, ale co se týká sexuální sféry, jste oba úplně někde jinde (a tentokrát nemyslíme, že vy ..

5 mužů a 5 věcí, kterými je odradíte v posteli: Takhle prý rozhodně ne!

access_time29. may 2019remove_red_eye44chat_bubble_outline0

Co vám možná neřeknou, ale zaručeně jim to vadí? Podívejte se na vyjádření mužů a to, co označili za zaručeně nejhorší věci, které je v posteli potkaly. Otazníků kolem milování je stále dost. Muži o něm ani po něm moc nemluví, takže vás občas můžou přepadnout pocit, že nevíte, na ..

6 maličkostí s velkou mocí – Čím ho potěšíte v posteli?

access_time29. may 2019remove_red_eye38chat_bubble_outline0

Nemusíte se převlékat za sestřičku, ani hned zítra svolit k sexu ve třech. Svého miláčka potěšíte i daleko většími maličkostmi… To, že se ze sexu časem vytrácí vášeň a kreativita není nic neobvyklého. Než ale začněte svůj sexuální život křísit radikálnějšími rozhodnutími, ..

Milostný restart: Zastavte stereotyp v sexu!

access_time29. may 2019remove_red_eye37chat_bubble_outline0

Kohokoli se zeptáte, co považuje za největší partnerský problém, odpoví vám, že je to nevěra. Přitom existuje ještě daleko horší konkurent, než stovky milenek – stereotyp. Každý vztah má určitý vývoj. Nejdřív je v plenkách, pak se rozvíjí, graduje a stagnuje. Podobně je to i s křivkou ..

Afrodisiaka: Co zaručí lepší sex a co se jen tak povídá?

access_time29. may 2019remove_red_eye43chat_bubble_outline0

Španělské mušky, čokoláda, ústřice nebo dokonce drcené rohy kozla. Co mají společného? Říkají si afrodisiaka a slibují intenzivnější sexuální prožitek. Ale fungují opravdu všechny? Každá část světa má své „osvědčené“ triky na potenci. Evropským hitem jsou ústřice, sází na ně ..

Afrodisiaka: Co zaručí lepší sex a co se jen tak povídá?

access_time29. may 2019remove_red_eye41chat_bubble_outline0

Španělské mušky, čokoláda, ústřice nebo dokonce drcené rohy kozla. Co mají společného? Říkají si afrodisiaka a slibují intenzivnější sexuální prožitek. Ale fungují opravdu všechny? Každá část světa má své „osvědčené“ triky na potenci. Evropským hitem jsou ústřice, sází na ně ..

15 sexuálních tipů pro single lady Aneb Co byste měla stihnout, než se usadíte

access_time29. may 2019remove_red_eye64chat_bubble_outline0

Sex je obrovská kapitola naplněná našimi sny, přáními, touhou, vášní, příjemnými pocity, fantazií a zkoušením nových věcí, které nám dělají dobře. A kdy jindy do ní vpisovat, než před tím, co se 100% usadíte? Odhoďte stud a oddejte se dobrodružství. Možná je právě teď ten správný ..

Chcete vědět, jaký bude v posteli? Nechte ho zatančit!

access_time29. may 2019remove_red_eye60chat_bubble_outline0

Ženy obecně milují překvapení… Když se ale nejedná o sex. Tady je prostě zvědavost tak silná, že hledáme signály, které nám o sexuálním apetitu nového objevu aspoň trošku napoví. Čeho si tedy všímat? Zapněte radary! Tady jsou indicie, že s ním prožijete nezapomenutelnou nebo naopak ..

Ráno nebo večer? Kdy je lepší doba na sex?

access_time29. may 2019remove_red_eye65chat_bubble_outline0

Většina mužů má rádo milování po probuzení. Ženy naopak preferují sex před spaním. Je pro ně pohodlnější z hlediska času a samozřejmě hygieny. Co ještě všechno mluví pro sex večer nebo naopak pro promilované ráno? Před spaním: 1) Spánek. Sex před spánkem má výrazný vliv na jeho ..