Články a videa v sekci ShowBizz

Táňa Kuchařová řídí Jaguár. Podívejte, jak jí to sluší!

access_time29. may 2019remove_red_eye61chat_bubble_outline0

Taťána Kuchařová má jednoznačně pohádkový život. Byla zvolena nejkrásnější ženou světa, založila nadaci Krása pomoci, po jejím boku ji doprovází dívčí idol Ondřej Brzobohatý a ze schůzky na schůzku jezdí v přepychovém Jaguaru. Má vůbec čas sama na sebe, vzhledem k nabitému programu? ..

Už jste viděly Katku Kristelovou o pár odstínů tmavší a nakrátko? Sluší jí to!

access_time29. may 2019remove_red_eye93chat_bubble_outline0

Prodloužené vlasy už jsem shodila – teď mě baví ty moje. Tvrdí známá moderátorka Katka Kristelová. Už několik měsíců o své vlasy pečlivě pečuje a zaznamenává rychlé zlepšení. „Nikdy bych neřekla, že mě budou bavit moje vlastní vlasy,“ napsala Kačka před nedávnem na Facebook. Za ..

Žena měsíce, která nás baví & inspiruje: Lucie Váchová-Křížková

access_time29. may 2019remove_red_eye59chat_bubble_outline0

V dubnu 2003 se stala nejkrásnější ženou republiky. Dnes roli modelky pomalu ale jistě mění v tu moderátorskou. A když zrovna nepracuje, tráví čas se svým synem a manželem na jachtě nebo relaxuje na golfovém hřišti. Sport je její velkou vášní, krása její předností. Potenciál obojího skvěle ..

Žena měsíce, která nás baví & inspiruje: Isabeli Fontana

access_time29. may 2019remove_red_eye54chat_bubble_outline0

Ve svých dvaatřiceti letech má za sebou již velmi úspěšnou modelingovou kariéru a před sebou mnohé další výzvy. V srpnu nás baví a inspiruje brazilská modelka italského původu Isabeli Fontana. Isabeli Fontana je známá pro své výrazné obočí, tyrkysové oči a půvabné rysy. Své nadání pro ..

Žena měsíce, která nás baví a inspiruje: Karlie Kloss

access_time29. may 2019remove_red_eye58chat_bubble_outline0

Objevili ji ve 14ti, ve 22ti se stala idolem… Karlie Kloss je prostě hvězdou světa módy. Elegantní chůze, neobyčejný půvab, vyzařující ženskost a přirozená inteligence – to jsou vlastnosti Karlie, které nutně vzbuzují velký obdiv. Karlie vládne přehlídkovým molům, je výbornou studentkou a ..

Žena měsíce, která nás baví & inspiruje: Cara Delevingne

access_time29. may 2019remove_red_eye60chat_bubble_outline0

Možná ji neznáte jménem. Její tvář jste ale určitě neviděli jen jednou. Pózovala v kampaních několik špičkových módních domů a prêt-à-porter značek. Cara Delevingne se narodila 12. srpna 1992 v Londýně v Anglii. Je dcerou developera Charlese Delevingnea a Pandory Stevensové, která pracovala ..

 Žena měsíce, která nás baví & inspiruje: Kateřina Kristelová

access_time29. may 2019remove_red_eye91chat_bubble_outline0

Kačka bezesporu patří mezi naše nejkrásnější moderátorky, ale také ženy s velkým Ž. Už jen proto, že se jí s lehkostí daří skloubit všechny aktivity – moderování, natáčení, vlastní projekt, péče o dceru Claudii – a přitom všem vypadat skvěle. Setkání s Kačkou proběhlo velmi rychle ..

Žena měsíce, která nás baví & inspiruje: Lara Stone

access_time29. may 2019remove_red_eye64chat_bubble_outline0

Lara si podmanila svět modelingu nejen svým šarmem, ale zaujala i svou charakteristickou mezerou mezi předními zuby, která se stala jejím vlastním znamením krásy. Nyní září ve spolupráci s L´Oréal Paris. Lara Stone má za sebou úspěšnou kariéru top modelky během které spolupracovala se značkami ..