Články a videa v sekci ShowBizz

Prívních 10 překvapivých návštěv největších hollywoodských hvězd

access_time15.květen 2020remove_red_eye599chat_bubble_outline0

Zažily jste někdy moment překvapení? Překvapila Vás z nenadaní nějaká česká hvězda? My Vám přináším video, kdy takto v USA překvapily obyčejné lidy největší hollywoodské hvězdy, jako Will Smith, Johhy Depp, Tom Hanks a další... Podívejte se na video, stojí to za to.

Martina Panochová: Tanec je energií mého života!

access_time30.leden 2020remove_red_eye645chat_bubble_outline0

Symptická Martina Panochová je úspěšná choreografka, tanečnice a lektorka. Spolupracuje s českými i zahraničními umělci. O její lásce k pohybu i stále oblíbenějším Twerku jsme si s ní povídali v pražském Centru Tance. Na své okolí působíte ohromně pozitivně. Jste pořád plná energie. Jak ..

Celebrity o sobě - Markéta Mayerová

access_time17.prosinec 2019remove_red_eye536chat_bubble_outline0

Vyzbrojené hyenyProč jsem šla na pohřeb Karla Svobody? Na tuto otázku si umím odpovědět. Abych vyjádřila úctu nesmírně talentovanému člověku a bezpochyby velikánovi v hudební branži. Ale hlavně kvůli Vendule. Chtěla jsem jí vyjádřit podporu. Hluboce nesouhlasím s mediální štvanicí, které ..

Jennifer Lopez – hollywoodská hvězda pro nadaci Maribel

access_time07.prosinec 2019remove_red_eye621chat_bubble_outline0

Krásná Jennifer Lopez, která má kořeny v Portoriku a vyrůstala v“drsném“ newyorském Bronxu, je v současné době jednou z nejzářivějších hvězd Hollywoodu. Proslavila se nejen jako herečka, ale také zpěvačka, navíc podniká také v kosmetickém průmyslu. Jennifer Lopez využila toho, že lidé ..

Lucie Bílá: Klidná síla neklidu

access_time25.říjen 2019remove_red_eye597chat_bubble_outline0

Lucie Bílá je nebezpečně krásná žena. Navíc nikdy nevíte, co si ve vás její usměvavé oči při setkání přečetly: prázdnotu, laskavost, lhostejnost, vypočítavost nebo faleš? Na první pohled vás na ní upoutá její upřímný a široký úsměv. Ke královně naší pop-music patří stejně ..

Táňa Kuchařová řídí Jaguár. Podívejte, jak jí to sluší!

access_time29.květen 2019remove_red_eye452chat_bubble_outline0

Taťána Kuchařová má jednoznačně pohádkový život. Byla zvolena nejkrásnější ženou světa, založila nadaci Krása pomoci, po jejím boku ji doprovází dívčí idol Ondřej Brzobohatý a ze schůzky na schůzku jezdí v přepychovém Jaguaru. Má vůbec čas sama na sebe, vzhledem k nabitému programu? ..

Už jste viděly Katku Kristelovou o pár odstínů tmavší a nakrátko? Sluší jí to!

access_time29.květen 2019remove_red_eye581chat_bubble_outline0

Prodloužené vlasy už jsem shodila – teď mě baví ty moje. Tvrdí známá moderátorka Katka Kristelová. Už několik měsíců o své vlasy pečlivě pečuje a zaznamenává rychlé zlepšení. „Nikdy bych neřekla, že mě budou bavit moje vlastní vlasy,“ napsala Kačka před nedávnem na Facebook. Za ..

Žena měsíce, která nás baví & inspiruje: Lucie Váchová-Křížková

access_time29.květen 2019remove_red_eye668chat_bubble_outline0

V dubnu 2003 se stala nejkrásnější ženou republiky. Dnes roli modelky pomalu ale jistě mění v tu moderátorskou. A když zrovna nepracuje, tráví čas se svým synem a manželem na jachtě nebo relaxuje na golfovém hřišti. Sport je její velkou vášní, krása její předností. Potenciál obojího skvěle ..

Žena měsíce, která nás baví & inspiruje: Isabeli Fontana

access_time29.květen 2019remove_red_eye514chat_bubble_outline0

Ve svých dvaatřiceti letech má za sebou již velmi úspěšnou modelingovou kariéru a před sebou mnohé další výzvy. V srpnu nás baví a inspiruje brazilská modelka italského původu Isabeli Fontana. Isabeli Fontana je známá pro své výrazné obočí, tyrkysové oči a půvabné rysy. Své nadání pro ..

Žena měsíce, která nás baví a inspiruje: Karlie Kloss

access_time29.květen 2019remove_red_eye813chat_bubble_outline0

Objevili ji ve 14ti, ve 22ti se stala idolem… Karlie Kloss je prostě hvězdou světa módy. Elegantní chůze, neobyčejný půvab, vyzařující ženskost a přirozená inteligence – to jsou vlastnosti Karlie, které nutně vzbuzují velký obdiv. Karlie vládne přehlídkovým molům, je výbornou studentkou a ..

Žena měsíce, která nás baví & inspiruje: Cara Delevingne

access_time29.květen 2019remove_red_eye1911chat_bubble_outline0

Možná ji neznáte jménem. Její tvář jste ale určitě neviděli jen jednou. Pózovala v kampaních několik špičkových módních domů a prêt-à-porter značek. Cara Delevingne se narodila 12. srpna 1992 v Londýně v Anglii. Je dcerou developera Charlese Delevingnea a Pandory Stevensové, která pracovala ..