Články a videa v sekci Zaujalo nás

Salon pro psy - co byste měli vědět před první návštěvou

access_time16.January 2020 remove_red_eye22 chat_bubble_outline0

Když budete poprvé objednávat pejska do salonu, je dobré uvést: Jaké je pejsek rasy. Jak snáší stříhání, pokud již někdy stříhán byl. Jestli nemá na těle nějaké bulky nebo ekzémy. Co budete v rámci služeb požadovat (stříhání s koupáním, bez koupání - v tom případě jste povinni ho ..

Jak se bránit proti malému podlému a nebezpečnému útočníkovi, číhajícímu na nás v trávě podél cest- ..

access_time16.January 2020 remove_red_eye16 chat_bubble_outline0

Klíště obecné (Ixodes ricinus) Tento zákeřný roztoč žije především ve vlhkých oblastech listnatých a smíšených lesů podél řek. Jeho život, trvající až šest let, probíhá ve čtyřech vývojových stádiích. Z vajíček se líhnou asi půlmilimetrové šestinohé světlé larvy, vyšplhají se ..

Tetování v kulturách – Polynésie a Nový Zéland

access_time18.January 2020 remove_red_eye29 chat_bubble_outline0

Není asi známější kultury v oblasti tetování, než kultura Polynésie a Nového Zélandu, jejíž slovo tatau dalo za vznik slovu tattoo a to našemu slovu tetování. Toto slovo objevili evropští námořníci a z jihu ho přivezli k nám. Tak začala ona slavná éra ještě slavnější kultury, o kterou ..

Sleva při dešti: Originální způsob, jak přilákat rekreanty

access_time19.December 2019 remove_red_eye87 chat_bubble_outline0

Hoteliéři na severním pobřeží Itálie přišli na originální způsob, jak přilákat rekreanty, a to navzdory nejhoršímu počasí v posledních desetiletích v regionu. Místní provozovatelé hotelů se rozhodli prodloužit sezónu a kompenzovat své klienty finančně.Podle publikace La Stampa bylo léto ..

Hypnóza a naše vědomí a podvědomí. Rizika hypnózy

access_time18.December 2019 remove_red_eye74 chat_bubble_outline0

Trocha historieJiž ve čtvrtém tisíciletí př. n. l. používali hypnózu Sumerové. V té době speciálně vyškolení lékaři z řad kněží léčili nemocné použitím sugescí ve spánku. Hinduističtí fakíři a jogíni již ve druhém tisíciletí př. n. l. používali hypnózu ve svých meditačních ..

Jak zabránit vypadávání vlasů po těhotenství?

access_time09.December 2019 remove_red_eye108 chat_bubble_outline0

Těhotné ženy prodělávají úplně jiné zkušenosti, jak před porodem, tak i po porodu. Většina žen říká, že se jim těhotenství líbilo a že nabyly mnoho nových zkušeností. Však v těhotenství existují i negativní stránky a vedlejší účinky jako například vypadávání vlasů a lámání ..

Udržte si status studenta. přihlaste se na pomaturitní studium!

access_time09.June 2019 remove_red_eye125 chat_bubble_outline0

Nedostala jste se na vysokou školu? Chcete si ještě rok udržet status studenta a vzdělávat se? Přihlaste se na pomaturitní studium do jazykové školy. Jedná se o jednoletou výuku anglického jazyka, během níž můžete prohloubit své znalosti v anglickém jazyce a také se připravit na složení ..