Články a videa v sekci Žena, která ví

Ptáte se, kam za krásou?

access_time08. June 2019remove_red_eye99chat_bubble_outline0

Chcete být krásná ve všech směrech? Toužíte po dlouhých a hustých vlasech, dlouhých řasách, upravených nehtech či krásné postavě? Musíte pro své sny něco udělat. Pokud se ptáte, kam za krásou, navštivte kliniku Yes Visage, která se věnuje všem zákrokům, které zlepší vaši vizáž. Z ..

Jak v davu poznat debila?

access_time29. may 2019remove_red_eye137chat_bubble_outline0

Některé muže nemusíte podrobovat dlouhému prozkoumávání. Prozradí se sami. Pakliže muž vykazuje některý z následujících znaků, raději se k němu ani nepřibližujte na vzdálenost kratší 5ti metrů a utečte dřív, než vás tím nejtrapnějším způsobem na světě pozve na skleničku. 1) Ve ..

To, že s vámi nespí, nemusí znamenat, že někoho má

access_time29. may 2019remove_red_eye93chat_bubble_outline0

Možná jste si myslela, že to, jestli váš partner někoho má nebo ne odhalíte úplně snadno podle toho, že s vámi přestane spát. Nejspíš byste se totiž zachovala takhle sama. Jenže „podle sebe soudím tebe“ tady tak úplně neplatí. To, že nemá zájem o sex, ještě nic neznamená. Existuje milion ..

Muži věčně něco nechápou – ženský proto musí držet při sobě

access_time29. may 2019remove_red_eye110chat_bubble_outline0

Můj partner už léta tvrdí, že ženský jsou hrozný slepice. Probírají nesmysly, zatímco on řeší důležité věci a na hlouposti nemá čas. A už vůbec prý nechápe, co nás na tom klevetání baví. Věci, které ale nechápe, se dají počítat na kusy denně. To máte za rok minimálně 365 ..

Co stihnout prožít, než se rozhodnete pro mimčo

access_time29. may 2019remove_red_eye114chat_bubble_outline0

Máte svobodu, život bez závazků, hypotéky, žárlivého manžela a kupy dětí. neproflákejte tento čas nic neděláním. Pusťte se do víru všední dní a proměňte je na zážitky. Mateřství je bezesporu krásná věc. Není nad ten pocit mít v postýlce svou malou podobiznu. Jenže pak už se jen ..

Výběr té správné podprsenky je věda!

access_time29. may 2019remove_red_eye129chat_bubble_outline0

Už delší dobu jsem přemýšlela o svých podprsenkách. V pubertě jsem si na ně moc nepotrpěla. Nakupovala jsem je v běžných mezinárodních obchodech a vybírala je jen podle vzhledu, tedy vlastně barvy. V posledních letech mi ale začalo docházet, že to, co mám pod oblečením, není zanedbatelné… ..

Ten další nebude jiný – zapracujte na vylepšení toho, co máte.

access_time29. may 2019remove_red_eye100chat_bubble_outline0

Tak a je to tady. Schyluje se ke konci. A nezáleží na tom, jestli se nacházíte ve stavu manželském, nebo jen žijete s přítelem. Utržená ruka bolí každého stejně. Ale co teď? Vyplatí se zachránit stávající vztah nebo sbalit poslední rámeček s fotkou a udělat tlustou čáru? Už jsem se zase ..

Čistě ženské záležitosti – díky bohu za ně!

access_time29. may 2019remove_red_eye103chat_bubble_outline0

Nevím, jak vy, ale já na tu přetechnizovanou dobu zas tolik nenadávám. Ne, že mi usnadňuje život, ale dovoluje mi přežít. Věřím holky, že to máte stejně. Pojďme se trochu pobavit na vlastní účet. Dnešní doba nabízí mnoho pomocníků, kteří nám ulehčují život, jak to jen jde. A proto ..

I dobrý fejk je vždycky špatná kabelka

access_time29. may 2019remove_red_eye108chat_bubble_outline0

LV, Prada, Marc Jacobs, Dior – toužíte po ní několik let a chcete se řadit mezi ty, které ji mají. Rozumím vám, ale zároveň radím – zůstaňte nohama na zemi – než si uděláte společenské faux pas větší, než jste doufaly. Znám to také. Prostě byly chvíle, kdy jsem tak strašně toužila ..

Chcete ho vyhodit? Tak jo, ale tak, aby mu to došlo!

access_time29. may 2019remove_red_eye90chat_bubble_outline0

Rady, jak se seznámit píšeme pořád – ale co nastane problém úplně opačný? Prostě – potřebujete se ho zbavit. A to HNED! Možná jste se nějakou dobu milovali. Pak se ale něco stalo a je jedno, jestli v tom visí někdo jiný nebo vám při jeho dalším krknutí po tom, co snědl nakládaný hermelín ..

Plačící žena = nejistý chlap. Plačící žena a nejistý chlap = výsledky

access_time29. may 2019remove_red_eye66chat_bubble_outline0

Neznáme muže, který by se dokázal vypořádat s ženským brekotem. Chlapi prostě neví, co dělat. A platí tu přímá úměra – čím víc žena pláče, tím víc je muž „bez sebe“. No a nám se to občas náramně hodí… Ohledně ženského pláče existuje pár faktů – vědecky dokázaných ..

Kariéristka nebo máma?

access_time29. may 2019remove_red_eye59chat_bubble_outline0

Také si nemůžete vybrat? Chtěla byste ve své práci něčeho dosáhnout, ale na druhou stranu se nechcete ve 35 letech „probrat“ s letargie a zjistit, že kromě peněz a uznání nemáte to, co ženu skutečně naplňuje? Pak je načase seznámit se s termínem work-life balance. Je to v podstatě návod na ..